ماشین لباس شویی آاگ

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ ، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

ویژگی های تعمیرسرا

نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ

بهترین خدمات ماشین لباسشویی آاگ در تعمیرسرا

یکی از شرکت های بزرگ دنیا به نام آاگ از سال ۱۸۸۳ به دست امیل راتناو تولیدات خود را شروع کرد راتناو  یک تولید کننده تجهیزات لوازم خانگی است که شرکت خود را در برلین تاسیس کرد. وی شرکت هود را در سال ۱۹۵۱ به شهر فرانکفورت منتقل کرد.امروزه شرکت وی یکی از بهترین و بزرگترین تولیدکنندگان هستند.در این مقاله به  نصب،سرویس،تعمیرات ماشین لباس شویی آاگ در تعمیرسرا خواهیم پرداخت.

نصب،سرویس،تعمیرات ماشین لباس شویی آاگ در راهنمای ماشین لباسشویی آاگ aeg می باشد که متخصصین شرکت خدماتی تعمیرسرا  به تمامی آن تسلط دارند و آن را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند.

 

فقط کافیست در زمان خرابی جهت نصب،سرویس،تعمیرات ماشین لباس شویی آاگ آن را به متخصص ترین افراد ما در نمایندگی مجاز تعمیرسرا  بسپارید.

بنابراین نکات زیر هم الزامی است که آن ها را رعایت نمایید که ماشین لباسشویی آاگ کمتر دچار مشکل شود:

–   شیلنگ آب را در بالای ماشین آاگ خود قرار دهید.

– از سلامت سیم‌ برق و پریز اطمینان داشته باشید.

–  سیم را به دور از رطوبت قرار دهید.

– پایه های ماشین آاگ را با دقت ببندید.

 

چرا باید تعمیرات ماشین لباس شویی آاگ را به تعمیرسرا سپرد؟

در شرکت خدماتی تعمیرسرا شما با خیالی آسوده می توانید تمامی خدمات را به بهترین نحو دریافت نمایید شاید با خود بگویید چرا تعمیرسرا؟ خب در جواب می توان به موارد زیر که در نمایندگی مجاز تعمیرسرا ارائه می شود اشاره کرد:

برای نصب،سرویس،تعمیرات ماشین لباس شویی آاگ در صورتی که نیاز به تغییر قطعات نباشد معمولا هزینه زیادی به همراه ندارد .

در صورت نیاز به نصب،سرویس،تعمیرات ماشین لباس شویی آاگ  حتما از قطعات اصل استفاده می شود.

  • تمام هزینه ها طبق اصول و تعرفه های مجاز محاسبه می شوند
  • استفاده از قطعات اصل و فابریک جهت تشخیص عیب دستگاه در صورت نیاز به تعمیر .
  • ارائه ضمانت نامه و فاکتور
  • رعایت اصولی و قوانین مشتری توسط تعمیر کار

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیرات تعمیرسرا بسیار آسان است.

نمایندگی تعمیرسرا  در تمامی موارد نصب،سرویس،تعمیرات ماشین لباس شویی آاگ در خدمت شما می باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در تهران

نصب،سرویس،تعمیرات ماشین لباس شویی آاگ در نمایندگی مجاز تعمیرسرا  با رعایت تمامی نکات جهت افزایش طول عمر دستگاه و حفظ نمودن کیفیت آن انجام می شود چنانچه در صورت آگاه نبودن در انجام خدمات و تعمیر و نداشتن مهارت لازم، به دستگاه خود آسیب وارد می کنید.

در صورتی که به تازگی ماشین لباسشویی آاگ را خریداری کرده اید با نمایندگان تماس بگیرید تا به رایگان به نصب اصولی ماشین شما کمک کنند.

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ حتما نیاز به  تخصص دارد و باید توسط تعمیر کار عیب یابی و رفع مشکل شود .

مشکلات رایج  ماشین لباسشویی آاگ:

اگر ماشین لباسشویی آاگ شما دچار مشکل نشتی آب شد  برای تعمیر ماشین به نکات زیر توجه کنید:

یکی از دلایل اصلی این موضوع نشت ممکن است از کوپلینگ شیلنگ آب باشد.

از نصب صحیح و محکم کوپلینگ اطمینان حاصل کنید. از محکم بودن پمپ تخلیه مطمئن شوید زیرا در صورت شل بودن امکان نشتی وجود دارد شلنگ تخلیه را خوب بررسی کنید. مطمئن شوید شیلنگ های ورودی سالم هستند.

توجه داشته باشید در صورت وجود هر گونه کار کرد غیر عادی یا صدا های غیر طبیعی از ماشین در ابتدا مطالب مربوط به  آن شکل را مطالعه نمایید و سریعا مشکل خود را با یک کارشناس در میان بگذارید تا باعث خرابی بیشتر قطعات و هزینه بیشتری برای شما نشود.

هیچ وقت نگذارید به دلیل ایراد های کوچک و جزئی به ماشین لباسشویی شما اشکال اساسی و غیر قابل جبران وارد شود.

در صورت نیاز به تعمیر می توانید از تلفن های موجود در سایت با خدمات آنلاین تعمیرسرا  استفاده کنید.

کارشناسان تعمیرسرا  آماده خدمات رسانی به شما عزیزان هستند.

 

مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در تهران

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ تعمیرسرا در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران آماده ارائه خدمات در محل می باشند تا با استفاده از تعمیرکار تعمیرگاه مجاز مرکزی آموزش دیده، بالاترین سطح کیفیت خدمات را برای کاربران تهرانی فراهم آورد. شما میتوانید با توجه به محل زندگیتان در تهران نزدیکترین نمایندگی را انتخاب و تماس بگیرید:

شماره تماس نمایندگی شرق تهران

۰۲۱-۷۷۰۸۱۰۹۰

شماره تماس نمایندگی شمال تهران

۰۲۱-۲۶۵۶۹۸۵۹

شماره تماس نمایندگی غرب تهران

۰۲۱-۴۴۳۶۲۵۱۷

شماره تماس نمایندگی جنوب تهران

۰۲۱-۵۵۱۰۲۳۷۰

شماره تلفن نمایندگی مرکز تهران

۰۲۱-۶۶۳۶۴۲۰۷

مراحل انجام کار تعمیرسرا

01

مرحله اول

درخواست سرویس، تعمیر و نصب خود را به صورت اینترنتی و یا تلفنی ثبت کنید.

02

مرحله دوم

متخصصان ما با بررسی برند و مدل دستگاه، بهترین تکنسین را برای شما انتخاب می‌کنند.

03

مرحله سوم

کارشناس با شما تماس می‌گیرد تا زمان دقیق مراجعه را تعیین کند.

04

مرحله چهارم

بعد از اتمام کار، گارانتی خدمات ارائه می‌شود و شما می‌توانید با خیال راحت پرداخت کنید.

برای دریافت بهترین خدمات سرویس، نصب و تعمیر ماشین لباسشویی درانواع مدل ها کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در کمتر از یک ساعت برای ارائه خدمات در محل حاضر شما عزیزان بشوند. همینطور شما میتوانید درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. لازم است بدانید تمام خدمات تعمیرسرا گارانتی کتبی دارد تا خیالتان بابت کیفیت خدمات راحت باشد.

خدمات لباسشویی بوش

خدمات پس از فروش که با معادل انگلیسی after sales services نیز شناخته می شود، مدیریت، طرح ریزی و اجرای مجموعه اقدامات نوین و استراتژی هایی در واحد خدمات شرکت ها و سازمان ها می باشد که با حجم عظیمی از مشتریان که از طریق واحد فروش و بازاریابی به شرکت ارتباط یافته اند، روبه رو می باشند.
از جمله خدمات ماشین لباسشویی بوش (BOSCH) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر ماشین لباسشویی بوش و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده ماشین لباسشویی بوش خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

تعمیرات تخصصی لباسشویی بوش

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش را انجام می دهد و نمایندگی ماشین لباسشویی بوش نمی باشد. اگر گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ و در صورتی که گارانتی و ضمانتنامه لباسشویی بوش شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با شرکت یا نمایندگی بوش تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی چقدر هست؟

هزینه تعمیرات لباسشویی بسته به نوع خرابی دستگاه متفاوت می باشد که پس از ثبت آدرس تکنسین با شما تماس گرفته و تا حد زیادی می‌تواند شما را نسبت به ایراد دستگاه آگاه سازد هزینه تقریبی را بگوید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

ایا خدمات ارائه شده توسط تعمیرسرا گارانتی میشود؟

بله خدماتی که در تعمیر سرا ارائه می شود دارای ۹۰ روز گارانتی واقعی می باشد

که طبق بخشنامه ها فقط زمانی گارانتی قابل اجرا نمی باشد که اتفاقاتی نظیر سیل ‘ زلزله ‘ آتش سوزی ‘ نوسانات شدید برقی پیش بیاید و بر خلاف ذهنیت عوام که میگویند گارانتی درایران معنی ندارد مجموعه تعمیر سرا در صورتی که مشتری در دوره گرانتی به ان نیاز پیدا کند بحو قابل قبولی میتواند از ان استفاده کند.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

تعمیرکار چطور انتخاب و چه زمانی مراجعه میکند؟

بعد از ثبت ادرس در سیستم تعمیر سرا سرویسکاران بر حسب تخصص و صلاحیت انجام کار به نسبت برند دستگاه برای شما تعمیر اعزام می گردند.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

اگر از خدمات تعمیرسرا راضی نباشیم چه اتفاقی می افتد؟

بعد از پایان تعمیرات برای رضایتمندی بیشتر مشتری تیم پشتیبانی تعمیر سرا توسط سرویس هپی کال از شما بزرگوران پرسش و پاسخ بعمل خواهد امد و خوشحال میشویم که با انتقادات سازنده خود ما را برا مراجعات بعدی یاری کنیم. ودر در صورتی که از تکنسین و نحوه ارائه انجام خدمات ناراضی بودید کارشناس مربوطه با شما تماس میگیرد و موضوع را بلافاصله پیگیری میکنند.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

مطالب آموزشی مرتبط

نظرات مشتریان

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست مشاوره از تعمیر سرا
نام شما
آدرس ایمیل
پیام
آدرس: تهران، خیابان آذربایجان، خیابان آزادی، ساختمان ۴۴۲، پلاک ۳۰۸، طبقه اول، واحد ۷