سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

تعمیرسرا با ۳۰ سال تجربه در زمینه تعمیر انواع وسایل خانگی است. مجموعه تعمیرسرا مرکز تخصصی تعمیر ظرفشویی زیمنس در تهران است. آموزش تکنسین هایی با مهارت فنی بالا و برگزاری دوره های تخصصی، ارائه گارانتی تعمیرات و تضمین استفاده از قطعات اصلی، مواردی است که تعمیرسرا برای آسودگی خاطر مشتریان انجام می دهد.

در هر منطقه‌ای از شهر تهران هستید، کافیست با نزدیک‌ترین شعبه ما تماس بگیرید تا تکنسین‌های تعمیر ظرفشویی زیمنس تعمیرسرا در سریعترین زمان ممکن به محل شما اعزام شوند.

نمایندگی‌های مجاز شرکت تعمیرسرا در مناطق مختلف تهران

شمال تهران

شرق تهران

مرکز تهران

غرب تهران

جنوب تهران

شمال تهران

شرق تهران

مرکز تهران

غرب تهران

جنوب تهران

شماره مرکزی

قیمت تعمیر و نصب انواع ماشین ظرفشویی زیمنس

آخرین بروز رسانی در شنبه – ۲۹ آذر ۱۳۹۹

میانگین قیمت = توافقی

نوع خدمت

قیمت به تومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

خدمات و تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس

تعمیر ظرفشویی زیمنس در تهران

مجموعه تعمیرسرا دارای ۵ شعبه شبانه روزی در شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز شهر تهران است. همچنین مرکز تخصصی تعمیر ظرفشویی زیمنس با بهترین خدمات و قطعات اصلی در تهران می باشد. دسترسی شبانه روزی به نیروهای آموزش دیده این مرکز فقط با یک تلفن و یا تکمیل کردن فرم اینترنتی در کمترین زمان صورت می‌گیرد.

تعمیر ظرفشویی زیمنس در محل

جا به جایی وسایل خانه خصوصاً ماشین ظرفشویی برای تعمیرات کار بسیار سخت و پر هزینه ای است. ممکن است در حین جا به جایی، ماشین ظرفشویی آسیب بیشتری ببیند. اگر احیاناً مشکل دستگاه مربوط به اتصالات آن به محل آبگیری باشد، عیب یابی آن بدون اینکه دستگاه در محل مورد استفاده قرار داشته باشد غیر ممکن است. تعمیرسرا با اعزام نیروی متخصص به محل مورد نظر مشتریان، این امکان را می دهد که ماشین ظرفشویی زیمنس، با کمترین آسیب به بهترین نحو عیب یابی شود.

مشکلات ماشین ظرفشویی زیمنس

عدم کارکرد پمپ تخلیه ظرفشویی زیمنس

شستشوی ناقص ظروف

کمبود ورود آب به داخل ظرفشویی زیمنس

روشن نشدن برد ظرفشویی زیمنس

خشک نشدن کامل ظروف

بوی نامطبوع ماشین ظرفشویی زیمنس

چنانچه دستگاه شما هر یک از مشکلات فوق را داشت، می توانید از متخصصین تعمیر ظرفشویی زیمنس تعمیرسرا استفاده کنید.

خدمات تعمیرسرا برای ماشین ظرفشویی زیمنس شما

تعمیرسرا آماده ارائه تمام خدمات مربوط به ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران است. از جمله این خدمات چکاپ سالیانه ماشین ظرفشویی زیمنس، عیب یابی تخصصی دستگاه، تعمیر قطعات ماشین ظرفشویی و در صورت لزوم تعویض قطعات با قطعه دارای ضمانت اصل بودن کالا است. تعمیر سرا متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی شما می باشد.

قیمت ماشین ظرفشویی زیمنس

ماشین ظرفشویی زیمنس با توجه به تکنولوژی به کار رفته در آن و همچنین ظرفیت ماشین ظرفشویی متغیر است. ماشین ظرفشویی زیمنس با طراحی های گوناگون و داشتن ظرفیت های متفاوت توانسته است برای بسیاری از افراد قابل استفاده باشد. در حال حاضر ماشین ظرفشویی زیمنس از ۶ تا ۳۰ میلیون تومان است که با بودجه های متفاوت قابل خرید و استفاده است.

تعویض و تعمیر قطعات ظرفشویی زیمنس

تکنسین های تعمیرسرا با دارا بودن دانش به روز تعمیرات و همراه داشتن کامل‌ترین تجهیزات عیب یابی ماشین ظرفشویی زیمنس دستگاه را عیب یابی می کنند. در صورت امکان قطعات را تعمیر می کنند اما در مواقع لازم تعویض قطعات دستگاه، نیروهای متخصص تعمیرسرا قطعات مورد نیاز را با ضمانت نامه اصل بودن قطعه، تعویض می کنند.

تعمیرکار متخصص تعمیرسرا

آموزش تعمیرکار متخصص در تعمیرسرا به صورت تفکیک شده برای هر برند صورت می‌گیرد. برگزاری کلاس های آموزشی برای به روز کردن تخصص تعمیرکار با توجه به تکنولوژی های در حال پیشرفت، در فواصل کوتاه صورت می گیرد. این تمهیدات باعث شده است تعمیرسرا با تکیه بر دانش تعمیرکار متخصص، هرگونه تعمیرات توسط تکنسین های خود گارانتی کند و در هنگام بروز مجدد همان مشکل، مشتریان می توانند از خدمات تعمیرسرا بدون پرداخت هزینه اضافی استفاده کنند.

سوالات متداول تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس بسته به نوع خرابی دستگاه متفاوت می باشد که پس از ثبت آدرس تکنسین با شما تماس گرفته و تا حد زیادی می‌تواند شما را نسبت به ایراد دستگاه آگاه سازد هزینه تقریبی را بگوید.

بدنبال سریع ترین خدمات در کمترین زمان هستید؟ با ما تماس بگیرید

مراحل انجام کار تعمیرسرا
looks_one
مرحله اول

درخواست سرویس، تعمیر و نصب خود را به صورت اینترنتی و یا تلفنی ثبت کنید.

looks_two
مرحله دوم

متخصصان ما با بررسی برند و مدل دستگاه، بهترین تکنسین را برای شما انتخاب می‌کنند.

looks_3
مرحله سوم

کارشناس با شما تماس می‌گیرد تا زمان دقیق مراجعه را تعیین کند.

looks_4
مرحله چهارم

بعد از اتمام کار، گارانتی خدمات ارائه می‌شود و شما می‌توانید با خیال راحت پرداخت کنید.

بلاگ و مطالب آموزشی
فهرست