تعمیرات آاگ و نمایندگی تعمیرات آاگ تعمیرسرا

شرکت آلمانی (AEG) یکی از بزرگ‌ترین شرکت های تولید کنندۀ لوازم خانگی در جهان است. ایران نیز مدت زمان طولانی است که نمایندگی رسمی تعمیرات آاگ این شرکت را دارد. بنابراین بسیاری از مردم از ماشین لباسشویی، ماشین ظرف‌شویی، جاروبرقی و یخچال ساید بای ساید آن استفاده می کنند.

شرکت خدماتی تعمیرسرا نیز با بیش از ۳۰ سال تجربه نمایندگی تعمیرات آاگ را بر عهده دارد. تعمیرکاران مجرب و ماهر آاگ با پشتیبانی نمایندگی به تعمیرات آاگ می پردازند. کافی است که شما درخواست خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت تعمیرکاران تعمیرسرا برای ارائۀ خدمات نمایندگی تعمیرات آاگ به محل اعزام شوند.

با این وجود لازم است با عیب های رایج محصولات آاگ و راه های تعمیر آن‌ها بیشتر آشنا شوید.

دستگاه خود را انتخاب کنید

جاروبرقی

ماشین ظرف‌ شویی

کولر گازی

ماکروویو

اجاق گاز

تعمیر پکیج

پکیج دیواری

چرا تعمیرسرا ؟

شعار ما ابتدا تعمیر و سپس تعویض قطعات است؛ بنابراین کارشناسان تعمیرات آاگ تعمیرسرا نهایت تلاش خودشان را برای شناسایی مشکل و برطرف کردن آن به کار می‌گیرند. اگر تعمیر امکان‌پذیر نبود، قطعه آسیب‌دیده با نمونه اورجینال تعویض می‌شود.

خدمات با بالاترین کیفیت

تکنسین‌های تعمیرات آاگ تعمیرسرا اولویتشان تعمیر قطعات است و سپس تعویض قطعات. درصورتی‌که قطعه‌ای قابل تعمیر نباشد، آن را با نمونه اورجینال و فابریک تعویض می‌کنند.

تضمین خدمات ارائه‌شده

تعمیرسرا به توانایی کارشناس‌های خودش ایمان دارد. به همین دلیل کلیه خدمات ارائه‌شده توسط این شرکت گارانتی می‌شوند.

قیمت منصفانه

جهت رعایت حقوق مشتریان، تعمیرسرا تعمیر و تعویض قطعات آسیب‌دیده را با کمترین هزینه انجام می‌دهد.

افراد متخصص و باتجربه

تعمیرسرا تجربه ۳۰ ساله در زمینه تعمیرات آاگ انواع لوازم‌خانگی را دارد؛ بنابراین با خیال راحت می‌توانید لوازم خانگی گران‌قیمت و با ارزش خودتان را به دست تعمیرکاران حرفه‌ای ما بسپارید.

سوالات متداول مرکز تخصصی خدمات و تعمیرات آاگ

هزینه تعمیرات لوازم خانه آاگ بسته به نوع خرابی دستگاه متفاوت می باشد که پس از ثبت آدرس تکنسین با شما تماس گرفته و تا حد زیادی می‌تواند شما را نسبت به ایراد دستگاه آگاه سازد هزینه تقریبی را بگوید.

خدمات و تعمیرات آاگ

کدام یک از تعمیرات آاگ برای لباسشویی بهتر است؟

ماشین لباسشویی نیز مانند سایر لوازم برقی در گذر زمان با عیب های مختلفی رو به رو می شود. به نحوی که به بررسی و تعمیر کردن آن منجر می شود. موارد زیر مشکلات رایجی است که به واسطۀ آن مردم به نمایندگی تعمیرات آاگ رجوع می کنند و می توانید تعمیر لباسشویی آاگ را در تعمیرسرا انجام دهید .

 • روشن نشدن ماشین لباسشویی
 • آبگیری نکردن ماشین هنگام کار کردن
 • قطع شدن برنامۀ انتخابی بعد از آبگیری
 • گرم نشدن آب هنگام کار کردن ماشین لباسشویی
 • سر و صدای زیاد دستگاه هنگام کار کردن
 • حل نشدن پودر لباسشویی هنگام شست و شو
 • خاموش شدن لباسشویی هنگام کار
 • استشمام بوی سوختگی با روشن کردن ماشین لباسشویی

چرا چنین مشکلاتی برای لباسشویی آاگ رخ می دهد؟

هنگامی که ماشین لباسشویی آاگ شما روشن نمی شود بهتر است پیش از آن‌که به فکر تعمیرات آاگ باشید و قبل از هر کاری به اتصال دستگاه به برق، روشن بودن فیوز برق و اطمینان از جریان برق در ماشین مطمئن شوید.

اما اگر دستگاه روشن می شود ولی هنگام کار آبگیری نمی کند باید به فکر راه حل دیگری باشید. در این هنگام شیر آب، شلنگ آب برای وارد کردن آب به ماشین و فیلترهای موجود در شلنگ را بررسی کنید.

از طرفی ممکن است قطع شدن برق یا خاموش شدن دستگاه به خاطر عیب های تجهیزات آن باعث نیمه کار ماندن برنامۀ اجرایی شود. حتی تراز نبودن دستگاه در جایگاه خود و یا کامل بسته نبودن پیچ و مهره ها باعث سر و صدای زیاد آن شود. در این صورت باید به نمایندگی تعمیرات آاگ تماس بگیرید و کار خود را به تعمیرکاران مجرب تعمیرسرا بسپارید.

ایرادهای احتمالی در ماشین ظرف‌شویی آاگ

هنگامی که از عمر ماشین ظرف‌شویی آاگ می گذرد، مشکلات مختلفی ممکن است در دستگاه دیده شود.

 1. نشتی آب مشکل شایعی در ماشین ظرف‌شویی آاگ است. بهتر است شیر آب ورودی را ببندید. سپس به بررسی بخش هایی از دستگاه که نشتی آب در آن‌ها دیده می شود را بررسی کنید. بررسی برد الکترونیکی و سنسور آب ورودی یا پمپ تخلیه هم لازم است. بنابراین می توانید تعیین کنید که کدام یک از گزینه های تعمیرات آاگ بهتر است.
 2. وارد نشدن آب به ماشین ظرف‌شویی عیب دیگری است که شاید شما هم با آن برخورد کرده باشید. در این هنگام ابتدا شیر ورودی را ببندید. فیلتر آب دستگاه را تمیز کرده و سنسور ورودی آب را چک کنید. در ضمن بررسی برد مدار اصلی نیز لازم است.
 3. خارج نشدن آب از ماشین ظرف‌شویی بعد از شستشو نیز عیب احتمالی بعضی از دستگاه‌ها است. در این هنگام پمپ تخلیه را چک کنید. درستی کار کردن سنسور خروجی آب، فیلترهای خروجی آب و برد اصلی ماشین ظرف‌شویی آاگ نیز اهمیت دارد. با توجه به استفادۀ تجهیزات مدرن در ماشین های ظرف‌شویی جدید بهتر است به نمایندگی تعمیرات آاگ تماس بگیرید. تعمیرکاران مجرب تعمیرسرا به محل اعزام شده و خدمات تضمینی تعمیرات آاگ را به شما ارائه می نمایند.

چرا جاروبرقی آاگ شما به درستی کار نمی کند؟

با توجه به اینکه جاروبرقی وسیلۀ برقی پر کاربرد محسوب می شود، عیوب متعددی را ممکن است در دستگاه خود دیده باشید. بهترین گزینه استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات آاگ است. با این وجود بهتر است با برخی از مشکلات این دستگاه آشنا شوید.

 1. کم بودن مکش جارو برقی عموماً به خاطر گرد و خاک و یا آشغال هایی است که در دستگاه قرار می گیرد. بنابراین لازم است از انسداد لولۀ جاروبرقی، تمیزی فیلتر یا پاک جاروبرقی مطمئن شوید. در صورتی که راهکاری پیدا نکردید می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات آاگ استفاده کنید.
 2. جمع نشدن سیم جاروبرقی عیبی است که جمع کردن دستگاه بعد از اتمام کار را آزار دهنده می کند. لازم است بدانید که این مشکل می تواند به علت ایراد در دکمۀ سیم جمع کن یا قطعه ای که کار جمع کردن سیم را بر عهده دارد، باشد. بنابراین تعویض قطعه راهکار مناسبی برای تعمیر جاروبرقی آاگ شما خواهد بود. برای تعویض قطعات بهتر است از تعمیرکاران حرفه ای نمایندگی تعمیرات آاگ کمک بگیرید. شما می توانید به این واسطه از تعمیرات آاگ با گارانتی معتبر بهره‌مند شوید
 3. خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی آاگ می تواند اولین بار شما را نگران سوختن موتور کند. اما باید بدانید خرابی سنسور حرارتی، نوسانات برق، جدا شدن دو شاخه از پریز و حتی پر بودن پاک جاروبرقی می تواند باعث خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی بشود. در این هنگام ارائۀ خدمات تعمیرات آاگ به واسطۀ تعمیرکاران تعمیرسرا می تواند این مشکلات را رفع کند.

مشکلات احتمالی یخچال ساید بای ساید آاگ

اهمیت صحت کارکرد یخچال بر هیچ کسی پوشیده نیست. شاید شما هم باور دارید که برای انتخاب تعمیرات آاگ و رفع عیوب لوازم خانگی این برند باید از تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات آاگ استفاده کرد. با این حال بهتر است شما هم با چند مورد از عیب های شایع یخچال فریزر ساید بای ساید آاگ آشنا شوید.

 • سر و صدای یخچال
 • کار کردن مداوم یخچال
 • خرابی نوار پلاستیکی دور درب یخچال
 • منجمد نشدن مواد در فریزر یخچال ساید بای ساید
 • کار نکردن موتور یخچال ساید بای ساید
 • سنسور یخچال عمل نمی کند
 • خراب شدن برد الکترونیکی یخچال
 • روشن نشدن یخچال
 • فن یخچال ساید بای ساید عمل نمی کند

هنگامی که با این مشکلات مواجه می شوید باید به نکته ای دقت کنید. در ساختن یخچال ساید بای ساید آاگ از جدیدترین تکنولوژی ها استفاده شده است. بنابراین برای تعمیر آن بهتر است به نمایندگی تعمیرات آاگ تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید. تعمیرکاران در اسرع وقت خدمات تعمیرات آاگ را در محل به شما ارائه می دهند. همچنین می توانید از تعمیر یخچال تعمیر سرا نیز استفاده نمایید.

تعمیرات آاگ در تعمیر سرا

تعمیر سرابه عنوان نماینده رسمی تعمیرات آاگ در ایران با تخصص و مهارت بالای خود اقدام به تعمیرات اقلام شما خواهد نمود. کافی است برای ثبت سفارش خود تماس برقرار کنید و دیگر به ادامه مسیر کاری نداشته باشید و در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به تعمیر لوازم خانه شما در برند آاگ خواهیم نمود.

بدنبال سریع ترین خدمات در کمترین زمان هستید؟ با ما تماس بگیرید

مراحل انجام کار تعمیرسرا
looks_one
مرحله اول

درخواست سرویس، تعمیر و نصب خود را به صورت اینترنتی و یا تلفنی ثبت کنید.

looks_two
مرحله دوم

متخصصان ما با بررسی برند و مدل دستگاه، بهترین تکنسین را برای شما انتخاب می‌کنند.

looks_3
مرحله سوم

کارشناس با شما تماس می‌گیرد تا زمان دقیق مراجعه را تعیین کند.

looks_4
مرحله چهارم

بعد از اتمام کار، گارانتی خدمات ارائه می‌شود و شما می‌توانید با خیال راحت پرداخت کنید.

بلاگ و مطالب آموزشی
فهرست