نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

شرکت خدماتی تعمیرسرا با بیش از ۳۰ سال تجربه تعمیرات جنرال الکتریک را دارد. فعالیت های این نمایندگی در راستای تعمیر و تعویض لوازم خانگی برند جنرال الکتریک است. بنابراین شما می توانید در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به نمایندگی های مجاز تعمیرسرا تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید. تعمیرکاران حرفه ای تعمیرسرا به پشتوانۀ نمایندگی تعمیرات برند جنرال الکتریک خدمات ۱۰۰ درصد تضمینی ارائه می دهند.

دستگاه خود را انتخاب کنید

جاروبرقی

کولر گازی

ماشین لباسشویی

ماکروویو

اجاق گاز

تعمیر پکیج

پکیج دیواری

چرا تعمیرسرا ؟

شعار ما ابتدا تعمیر و سپس تعویض قطعات است؛ بنابراین کارشناسان تعمیرات جنرال الکتریک تعمیرسرا نهایت تلاش خودشان را برای شناسایی مشکل و برطرف کردن آن به کار می‌گیرند. اگر تعمیر امکان‌پذیر نبود، قطعه آسیب‌دیده با نمونه اورجینال تعویض می‌شود.

خدمات با بالاترین کیفیت

تکنسین‌های تعمیرات جنرال الکتریک تعمیرسرا اولویتشان تعمیر قطعات است و سپس تعویض قطعات. درصورتی‌که قطعه‌ای قابل تعمیر نباشد، آن را با نمونه اورجینال و فابریک تعویض می‌کنند.

تضمین خدمات ارائه‌شده

تعمیرسرا به توانایی کارشناس‌های خودش ایمان دارد. به همین دلیل کلیه خدمات ارائه‌شده توسط این شرکت گارانتی می‌شوند.

قیمت منصفانه

جهت رعایت حقوق مشتریان، تعمیرسرا تعمیر و تعویض قطعات آسیب‌دیده را با کمترین هزینه انجام می‌دهد.

افراد متخصص و باتجربه

تعمیرسرا تجربه ۳۰ ساله در زمینه تعمیرات جنرال الکتریک انواع لوازم‌خانگی را دارد؛ بنابراین با خیال راحت می‌توانید لوازم خانگی گران‌قیمت و با ارزش خودتان را به دست تعمیرکاران حرفه‌ای ما بسپارید.

سوالات متداول مرکز تخصصی خدمات و تعمیرات جنرال الکتریک

هزینه تعمیرات لوازم خانه جنرال الکتریک بسته به نوع خرابی دستگاه متفاوت می باشد که پس از ثبت آدرس تکنسین با شما تماس گرفته و تا حد زیادی می‌تواند شما را نسبت به ایراد دستگاه آگاه سازد هزینه تقریبی را بگوید.

خدمات و تعمیرات جنرال الکتریک

خدمات نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

تعمیرسرا به عنوان نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک به شما مشتریان خدمات تضمین شده و مقرون به صرفه ارائه می دهد. در این راستا از تعمیرکاران آموزش دیده و مجرب استفاده می کند. در ضمن در صورت نیاز به تعویض قطعات لوازم خانگی برند جنرال الکتریک از قطعات اورجینال استفاده می کنند.

خدمات تعمیرات جنرال الکتریک شامل چه وسایلی است؟

شرکت آمریکایی جنرال الکتریک از اواخر قرن ۱۹ لوازم خانگی تولیدی خود را به بازار عرضه کرد. مردم ایران نیز سال‌ها است که از انواع مختلف لوازم خانگی این برند استفاده می کنند. بسیاری با در اختیار داشتن کارت گارانتی تا مدت زمان مشخصی از نمایندگی جنرال الکتریک بهره‌مند می شوند.

خدمات نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک به خاطر تعداد زیاد کاربران آن توسط شرکت هایی که مجوز تعمیرات انواع لوازم خانگی جنرال الکتریک از جمله تعمیر یخچال جنرال الکتریک را دارند، انجام می شود. تعمیرسرا نیز با در اختیار داشتن چنین گواهینامه ای برای خدمت رسانی آماده است. در این راستا رضایت مشتریان، تعمیر ضمانت شدۀ لوازم خانگی و جلب اعتماد مشتریان از اهمیت زیادی برخوردار است.

تعمیر سرا برای تعمیرات جنرال الکتریک

تعمیرسرا برای تعمیر و تعویض لوازم خانگی زیر از تعمیرکارانی مجرب و ماهر استفاده می کند. در واقع شما در صورتی که در یکی از لوازم زیر مشکلی مشاهده کردید می توانید به نمایندگی های مجاز تعمیرسرا که در غرب، شرق، شمال و جنوب تهران قرار دارند تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

 • کولر اسپلیت
 • کولر گازی اسپلیت
 • یخچال فریزر
 • اجاق گاز
 • اجاق گاز صفحه ای
 • تلویزیون
 • ماشین لباسشویی
 • جارو برقی
 • مایکروفر
 • تستر
 • ماشین ظرف‌شویی
 • تصفیه کننده هوا
 • کولر آبی
 • خرد کن

تعمیرات جنرال الکتریک در زمان تعیین شدۀ شما انجام می شود. در واقع شما می توانید با ثبت درخواست خود در تعمیرسرا از خدمات اعزام به محل نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی برند  جنرال الکتریک بهره‌مند شوید. یکی از بهترین خدمات تعمیر سرا، مربوط به تعمیر یخچال می باشد.

چرا تعمیرسرا را برای تعمیرات جنرال الکتریک انتخاب کنیم؟

تعمیرسرا با ۳۰ سال سابقه نه تنها نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک را دارد، بلکه گروهی از تعمیرکاران مجرب و حرفه ای را استخدام کرده است. بنابراین به مشتریان خود امتیازات زیرا می دهد:

 • اعزام تعمیرکاران به محل در تهران

در تمام ساعات ساکنان تهران می توانند جهت عیب یابی و تعمیر یا تعویض قطعات لوازم جنرال الکتریک خود از خدمات نمایندگی جنرال الکتریک تعمیرسرا بهره‌مند شوند.

 • تعمیرکاران آموزش دیده، حرفه ای و مجرب

تعمیرسرا برای تعمیرات جنرال الکتریک تعمیرکاران خود را با کمک دوره های آموزشی، تعلیم می دهد. در ضمن بر اساس استانداردها و آزمون های مختلف تعمیرکارانی مجرب و حرفه ای نیز استخدام می کند.

با توجه به تنوع لوازم خانگی جنرال الکتریک تعداد زیادی تعمیرکار مجرب و متخصص در تعمیرسرا مشغول به کار هستند. مشتریان می توانند با اعتماد کامل به نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک، از دانش، تجربه و تخصص تعمیرکاران تعمیرسرا در جهت تعمیرات انواع لوازم خانگی بهره‌مند شوند.

 • ارائۀ خدمات تمام وقت

نمایندگی خددمات جنرال الکتریک با کمک تیم امور مشتریان ۲۴ ساعته، در ۷ روز هفته پاسخگوی مشتریان است. به این ترتیب در هر زمان می توان از خدمات تعمیرات جنرال الکتریک بهره‌مند شد.

 • تعمیر و تعویض قطعات ۱۰۰ درصد تضمینی

نمایندگی جنرال الکتریک این مزیت را دارد که بعد از منقضی شدن گارانتی دستگاه جنرال الکتریک، به شما خدمات ۱۰۰ درصد تضمینی تعمیر جنرال الکتریک را ارائه می دهد. در ضمن در صورت نیاز به تعویض قطعات لوازم خانگی، از قطعات اورجینال استفاده می کنند. بنابراین مشتریان با اطمینان خاطر از کارکرد درست دستگاه خود از معتبرترین نمایندگی تعمیر جنرال الکتریک بهره‌مند می شوند.

 • قیمتی مقرون به صرفه

مزیت دیگر ثبت درخواست تعمیر جنرال الکتریک در سایت تعمیرسرا، بهره‌مندی از خدمات مقرون به صرفه است. در واقع علاوه بر اجرت تعمیرکاران، پرداخت هزینۀ قطعۀ تعویضی و تعمیر تضمینی مبلغ معقول و اقتصادی به عهدۀ مشتریان خواهد بود.

 • تعمیرگاه سیار برای تعمیر جنرال الکتریک

با اعزام تعمیرکاران به محل دیگر نیازی به انتقال دستگاه معیوب به تعمیرگاه نیست. بنابراین حضور تعمیرکاران در محل و زمان ثبت شده مانند بهره‌مندی از خدمات تعمیرگاهی سیار است.

 • سرویس دوره ای:

یکی دیگر از خدمات نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک می تواند بررسی دوره ای دستگاه های تعمیر شدۀ جنرال الکتریک باشد. کافی است که مشتریان درخواست خود را در سایت تعمیرسرا به ثبت برسانند. در اسرع وقت برای بررسی به محل اعزام می شوند.

 • مشاورۀ رایگان

دارندگان لوازم خانگی جنرال الکتریک با مشاهدۀ نقص و ایراد در لوازم خود می توانند به نمایندگی های مجاز تعمیرسرا تماس بگیرند. آن‌ها این فرصت را دارند که برای تعمیرات جنرال الکتریک از مشاورۀ رایگان تعمیرسرا نیز بهره‌مند شوند.

کلام آخر

تعمیرسرا در مقام نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک، تعمیرکاران مجرب و متخصص برای تعمیر لوازم خانگی برند جنرال الکتریک را استخدام می کند. خدمات تعمیرات به صورت تمام وقت انجام می شود.

هرچند مشاورۀ رایگان به مشتریان نیز داده می شود، به علاوه تعویض قطعات و تعمیر آن‌ها به پشتوانۀ نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک به صورت تضمینی در محل اعزام شده انجام می شود. کافی است مشتریان درخواست خود را در سایت تعمیرسرا یا نمایندگی های مجاز آن به ثبت برسانند تا بتوانند از خدمات تعمیرسرا بهره‌مند شوند.

بدنبال سریع ترین خدمات در کمترین زمان هستید؟ با ما تماس بگیرید

مراحل انجام کار تعمیرسرا
looks_one
مرحله اول

درخواست سرویس، تعمیر و نصب خود را به صورت اینترنتی و یا تلفنی ثبت کنید.

looks_two
مرحله دوم

متخصصان ما با بررسی برند و مدل دستگاه، بهترین تکنسین را برای شما انتخاب می‌کنند.

looks_3
مرحله سوم

کارشناس با شما تماس می‌گیرد تا زمان دقیق مراجعه را تعیین کند.

looks_4
مرحله چهارم

بعد از اتمام کار، گارانتی خدمات ارائه می‌شود و شما می‌توانید با خیال راحت پرداخت کنید.

بلاگ و مطالب آموزشی
فهرست