نصب، سرویس و تعمیر ماکروفر در محل

شرکت خدماتی تعمیرسرا با ۳۰ سال سابقه خدمات تعمیر ماکروفر با برندها و مدل های مختلف را ارائه می دهد. کافی است درخواست خود برای تعمیر ماکروویو را در سایت تعمیرسرا ثبت کنید یا با نمایندگی های مجاز تعمیرسرا در تهران تماس بگیرد. متخصصان آموزش دیده و مجرب در اسرع وقت به محل اعزام می شوند و اقدام به تعمیر ماکروفر شما می نمایند.

در هر منطقه‌ای از شهر تهران هستید، کافیست با نزدیک‌ترین شعبه ما تماس بگیرید تا تکنسین‌های تعمیر ماکروفر تعمیرسرا در سریعترین زمان ممکن به محل شما اعزام شوند.

نمایندگی‌های مجاز شرکت تعمیرسرا در مناطق مختلف تهران

شمال تهران

شرق تهران

مرکز تهران

غرب تهران

جنوب تهران

شمال تهران

شرق تهران

مرکز تهران

غرب تهران

جنوب تهران

شماره مرکزی

برند مایکروویو خود را انتخاب کنید

آریستون

تعمیر یخچال کنوود

کنوود

تعمیر یخچال زیمنس

زیمنس

تعمیر یخچال بوش

بوش

تعمیر یخچال دوو

دوو

تعمیر یخچال آاگ

آاگ

تعمیر یخچال ال جی

ال جی

چرا تعمیرسرا ؟

شعار ما ابتدا تعمیر و سپس تعویض قطعات است؛ بنابراین کارشناسان تعمیرسرا نهایت تلاش خودشان را برای شناسایی مشکل و برطرف کردن آن به کار می‌گیرند. اگر تعمیر امکان‌پذیر نبود، قطعه آسیب‌دیده با نمونه اورجینال تعویض می‌شود.

خدمات با بالاترین کیفیت

تکنسین‌های تعمیرسرا اولویتشان تعمیر قطعات است و سپس تعویض قطعات. درصورتی‌که قطعه‌ای قابل تعمیر نباشد، آن را با نمونه اورجینال و فابریک تعویض می‌کنند.

تضمین خدمات ارائه‌شده

تعمیرسرا به توانایی کارشناس‌های خودش ایمان دارد. به همین دلیل کلیه خدمات ارائه‌شده توسط این شرکت گارانتی می‌شوند.

قیمت منصفانه

جهت رعایت حقوق مشتریان، تعمیرسرا تعمیر و تعویض قطعات آسیب‌دیده را با کمترین هزینه انجام می‌دهد.

افراد متخصص و باتجربه

تعمیرسرا تجربه ۳۰ ساله در زمینه تعمیر انواع لوازم‌خانگی را دارد؛ بنابراین با خیال راحت می‌توانید لوازم خانگی گران‌قیمت و با ارزش خودتان را به دست تعمیرکاران حرفه‌ای ما بسپارید.

ایرادات و تعمیرات مایکروویو

تعمیر ماکروفر در محل

یکی از خدمات قابل توجه شرکت خدماتی تعمیرسرا اعزام متخصصان ماهر و مجرب به محل است. از طرفی دیگر متخصصان تعمیرسرا در تعمیر انواع برندهای داخلی و خارجی و مدل های مختلف ماکروفر مهارت و تجربۀ کافی دارند. سرویس تعمیر ماکروفر در محل باعث بهره‌مندی مشتریان از مهارت های تعمیرکاران مجرب بدون نیاز حمل و نقل ماکرویو می شود.

تعمیر ماکروفر در تهران

شرکت خدماتی تعمیرسرا در شرق، غرب، شمال و جنوب شهر تهران ۵ شعبه و نمایندگی های مجاز دارد. این شعب خدمات تعمیر ماکروفر را در اسرع وقت به مشتریان ارائه می دهند. مزیت مهم خدمات تعمیرسرا برای تعمیر ماکروفر در تهران، ارائۀ خدمات شبانه روزی در زمان و مکان دلخواه مشتریان می باشد.

 هزینه تعمیر ماکروفر و گارانتی تعمیر

هزینه تعمیر ماکروفر مبلغ مشخصی را به خود اختصاص می دهد. این هزینه با توجه به عوامل مختلفی مانند برند و مدل دستگاه، قطعه ای که باید تعمیر یا تعویض شود، متغیر خواهد بود. با انتخاب تعمیرسرا با خیالی آسوده می توانید از خدمات کم هزینه ای که ۱۰۰ درصد تضمین می شوند، بهره‌مند گردید. تعمیرکاران شرکت خدماتی تعمیرسرا، قطعه یا قطعاتی که لازم باشد تعمیر یا تعویض می کنند. تعمیرکاران تعمیرسرا آموزش ها و مهارت های لازم در حرفۀ خود را دارند. بنابراین تمام خدمات تعمیر ماکروفر که ارائه می شوند، گارانتی تعمیر دارند.

تعمیر تاچ ماکروفر

تاچ ماکروفر بخش مهمی برای روشن، خاموش و کار کردن دستگاه است. به نحوی که وقتی آسیب می بیند، عملکرد کل سیستم مختلف می شود. از طرفی تعمیر تاچ ماکروفر به تخصص الکترونیک و تجهیزات ویژه ای مانند مولتی متر نیاز دارد. برای سهولت این امر کافی است درخواست تعمیراتی خود را در سایت تعمیرسرا ثبت کنید. تعمیرکاران ماهر و مجرب شرکت خدماتی تعمیرسرا خدمات تضمینی تعمیر تاچ ماکروفر را در انواع مدل ها و برندهای موجود به مشتریان ارائه می دهند.

مشکلات رایج ماکروفر

با توجه به درخواست های متعددی که برای تعمیر ماکروفر در سایت تعمیرسرا ثبت شده است، ۷ مورد زیر مشکلات رایج ماکروفر محسوب می شوند.

۱-   ماکروفر هنگام کار متوقف می شود.

گاهی وقت ها ماکروفر را برای گرم کردن غذا روشن می کنید اما زودتر از زمان انتخابی دستگاه خاموش می شود. علل مختلفی برای این عیب وجود دارد. برای مثال می توان به ایراد در برد اصلی، آسیب دیدن ترانس های ولتاژ یا خرابی هواکش ماکروفر باشد. هنگام برخورد با چنین مشکلی می توانید از تعمیرکاران ماهر تعمیرسرا کمک بگیرید.

۲-   سینی ماکروفر نمی چرخد.

یکی از مشکلات عمدۀ ماکروفرها، نچرخیدن سینی ماکروفر است. دلایل مختلفی باعث بروز چنین مشکلی می شود. اشتباه قرار گرفتن سینی در ماکروفر، خرابی غلتک های زیر سینی و وجود چربی و مواد غذایی در سینی و غلتک های آن علل رایج چنین عیبی هستند. توانید رفع این مشکل را به تعمیرکاران مجرب تعمیرسرا بسپارید.

۳-   ماکروفر غذا را گرم نمی کند.

گرم نشدن غذا با ماکروفر یکی دیگر از مشکلات رایج ماکروفر است. خرابی دیودها و خازن های ماکروفر، مشکل در میکروسوییچ در ماکروفر و خرابی مگنترون عموماً مسبب چنین عیبی هستند. کافی است تعمیر ماکروفر خود را به تعمیرکاران مجرب تعمیرسرا واگذار کنید.

۴-   در ماکروفر بسته نمی شود.

مشکلی که در زبانه های چفت در ماکروفر به وجود آمده، اجازه نمی دهند که در ماکروفر کامل بسته شود. بسته نشدن در مانع از عملکرد درست دستگاه می شود. هنگام مواجهه با این مشکل می توانید از خدمات تعمیر ماکروفر تعمیرسرا بهره‌مند شوید.

۵-   فن ماکروفر برعکس کار می کند.

وقتی سوییچ در ماکروفر آسیب ببیند، ممکن است فن برعکس کار کند. به این معنا که با باز کردن در ماکروفر فن شروع به کار می کند و با بسته آن خاموش می شود. برای رفع چنین مشکلی می توانید از خدمات تعمیرکاران ماهر تعمیرسرا استفاده کنید.

۶-   ماکروفر هنگام کار صدای زیادی دارد.

گاهی با صدای زیاد ماکروفر هنگام کار کردن مواجه می شوید. درست قرار نگرفتن سینی یا آسیب دیدن موتور و مگنترون می تواند علل عمدۀ چنین مشکلی باشند. تعمیرکاران حرفه ای تعمیرسرا می توانند رفع چنین مشکلی را بر عهده بگیرند.

۷-   لامپ ماکروفر سوخته است.

خاموش ماندن لامپ ماکروفر اجازه نمی دهد متوجه عملکرد دستگاه باشید. مشکلاتی در اتصالات ماکروفر یا آسیب دیدن خازن آن می تواند منجر به سوختن لامپ ماکروفر شود. هنگام مواجهه با این مشکل می توانید از خدمات تعمیر ماکروفر تعمیرسرا بهره‌مند شوید.

تعمیرسرا تعمیرکار حرفه ای ماکروفر

در تولید ماکروفرها به خصوص مدل های جدید از جدیدترین فناوری ها استفاده می شود. بنابراین هر فردی از عهدۀ تعمیر این دستگاه بر نمی آید. شرکت خدماتی تعمیرسرا با ۳۰ سال تجربه به عنوان مجموعه ای حرفه ای در زمینۀ تعمیر ماکروفر و سایر لوازم خانگی شناخته می شود.

سوالات متداول تعمیر مایکروویو

هزینه تعمیر ماکروفر بسته به نوع خرابی دستگاه متفاوت می باشد که پس از ثبت آدرس تکنسین با شما تماس گرفته و تا حد زیادی می‌تواند شما را نسبت به ایراد دستگاه آگاه سازد هزینه تقریبی را بگوید.

ما در این برندها خبره هستیم

تعمیر ماکروفر ال جی

تعمیرسرا به توانایی کارشناس‌های خودش ایمان دارد. به همین دلیل کلیه خدمات ارائه‌شده توسط این شرکت گارانتی می‌شوند.تعمیرسرا به توانایی کارشناس‌های خودش ایمان دارد. به همین دلیل کلیه خدمات ارائه‌شده توسط این شرکت گارانتی می‌شوند. تعمیر ماکروفر ال جی در تعمیر سرا به صورت تخصصی انجام خواهد شد زیرا متخصصین تعمیر سرا به صورت اختصاصی آموزش دیده تعمیرات لوازم خانگی برند الجی می باشند. برای ثبت سفارش خود تماس حاصل فرمایید.

لوازم خانگی ال جی

تعمیرسرا به توانایی کارشناس‌های خودش ایمان دارد. به همین دلیل کلیه خدمات ارائه‌شده توسط این شرکت گارانتی می‌شوند.تعمیرسرا به توانایی کارشناس‌های خودش ایمان دارد. به همین دلیل کلیه خدمات ارائه‌شده توسط این شرکت گارانتی می‌شوند.تعمیرسرا به توانایی کارشناس‌های خودش ایمان دارد. به همین دلیل کلیه خدمات ارائه‌شده توسط این شرکت گارانتی می‌شوند.تعمیرسرا به توانایی کارشناس‌های خودش ایمان دارد. به همین دلیل کلیه خدمات ارائه‌شده توسط این شرکت گارانتی می‌شوند.

تعمیر ماکروفر سامسونگ

ماکروفر سامسونگ یکی از مرغوب ترین و بهترین ماکروفرهای موجود در بازار ایران می باشد. ماکروفر سامسونگ نیز به مانند سایر ماکروفرهای موجود در بازار دارای مشکلات رایجی می باشد که در صورت عدم پیگیری موضوعات، دچار خرابی خواهد و نیاز به تعمیر ماکروفر سامسونگ پیدا خواهید کرد. متخصصین تعمیرسرا با تبهر و دانش بالای خود در زمینه تعمیرات لوازم خانه اقدام به تعمیرات دستگاه شما خواهند کرد. تنها کافی است که با رجوع به سایت تعمیر سرا و برقراری تماس، سفارش خود را ثبت کنید.

لوازم خانگی ال جی

تعمیرسرا به توانایی کارشناس‌های خودش ایمان دارد. به همین دلیل کلیه خدمات ارائه‌شده توسط این شرکت گارانتی می‌شوند.تعمیرسرا به توانایی کارشناس‌های خودش ایمان دارد. به همین دلیل کلیه خدمات ارائه‌شده توسط این شرکت گارانتی می‌شوند.تعمیرسرا به توانایی کارشناس‌های خودش ایمان دارد. به همین دلیل کلیه خدمات ارائه‌شده توسط این شرکت گارانتی می‌شوند.تعمیرسرا به توانایی کارشناس‌های خودش ایمان دارد. به همین دلیل کلیه خدمات ارائه‌شده توسط این شرکت گارانتی می‌شوند.

بدنبال سریع ترین خدمات در کمترین زمان هستید؟ با ما تماس بگیرید

بلاگ و مطالب آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست