تعمیر یخچال

مجموعۀ تعمیر سرا توانسته با سابقۀ سی سالۀ خود در زمینۀ تعمیر یخچال معمولی و ساید بای ساید تمام برندها، اطمینان طیف گسترده­ای از مشتریان را به دست بیاورد. در سایت مجموعۀ تعمیر سرا فرم درخواست خود را ثبت کنید یا با ما تماس بگیرید. شما در هرکجای تهران که باشید در کمترین زمان ممکن نیروهای متخصص ما در کنار شما خواهند بود.

در هر منطقه‌ای از شهر تهران هستید، کافیست با نزدیک‌ترین شعبه ما تماس بگیرید تا تکنسین‌های تعمیرسرا در سریعترین زمان ممکن به محل شما اعزام شوند.

نمایندگی‌های مجاز شرکت تعمیرسرا در مناطق مختلف تهران

شمال تهران

شرق تهران

مرکز تهران

غرب تهران

جنوب تهران

شمال تهران

شرق تهران

مرکز تهران

غرب تهران

جنوب تهران

شماره مرکزی

برای تعمیر یخچال و ساید بای ساید، برند  خود را انتخاب کنید
چرا تعمیرسرا ؟

شعار ما ابتدا تعمیر و سپس تعویض قطعات است؛ بنابراین کارشناسان خدماتی یخچال تعمیرسرا نهایت تلاش خودشان را برای شناسایی مشکل و برطرف کردن آن به کار می‌گیرند. اگر تعمیر امکان‌پذیر نبود، قطعه آسیب‌دیده با نمونه اورجینال تعویض می‌شود.

خدمات با بالاترین کیفیت

تکنسین‌های تعمیرسرا اولویتشان تعمیر قطعات است و سپس تعویض قطعات. درصورتی‌که قطعه‌ای قابل تعمیر نباشد، آن را با نمونه اورجینال و فابریک تعویض می‌کنند.

تضمین خدمات ارائه‌شده

تعمیرسرا به توانایی کارشناس‌های خودش ایمان دارد. به همین دلیل کلیه خدمات ارائه‌شده توسط این شرکت گارانتی می‌شوند.

قیمت منصفانه

جهت رعایت حقوق مشتریان، تعمیرسرا تعمیر و تعویض قطعات آسیب‌دیده را با کمترین هزینه انجام می‌دهد.

افراد متخصص و باتجربه

تعمیرسرا تجربه ۳۰ ساله در زمینه تعمیرات لوازم خانگی را دارد؛ بنابراین با خیال راحت می‌توانید انواع یخچال و ساید بای ساید های گران‌قیمت و با ارزش خودتان را به دست تعمیرکاران حرفه‌ای ما بسپارید.

تعمیر یخچال و سرویس ساید بای ساید

شرکت تعمیر سرا تمام سعی خود برای برطرف کردن نیاز مشتریان انجام داده است. این مجموعه با تعمیر یخچال شما در منزل و در کمترین زمان ممکن در خواست شما را پیگیری می­کند.

مجموعۀ تعمیر سرا با این ایده، هزینه­ های اضافی را برای شما کم کرده است. این مجموعۀ با اعزام فوری نیرو به مقصد مورد نظر در زمان هم برای شما صرفه­ جویی می­کند.

متخصصین تعمیر سرا با اقدام به عیب یابی و بررسی کامل یخچال فریزر و ساید بای ساید شما اقدام به مشخص نمودن کامل عیوب احتمالی دستگاه شما نموده. سپس با در جریان قرار دادن شما اقدام به انجام تعمیرات خواهد نمود. شما می توانید در تمامی مراحل تعمیرات لوازم خانگی خود در جریان کامل اتفاقاتی که رخ می دهد قرار بگیرید.

تعمیر یخچال در محل

بسیاری از خانواده ­ها در زمان خرابی یخچال و ساید بای ساید خود، نگران هزینۀ حمل و نقل این یخچال به تعمیر­گاه یا نمایندگی هستند. از طرف دیگر در زمان نبودن این دستگاه در منزل مشکلات دیگری به وجود می­آید مانند نداشتن جایی برای مواد خارج شده از فریزر که خودش مشکل کوچکی نیست.

یخچال های بزرگ مخصوصا ساید بای ساید ها در انتقال به تعمیرگاه همواره دچار آسیب دیدگی خواهد شد و همواره کاربران علاقه دارند که یخچال در جلوی چشمان خودشان تعمیر شود. این مورد باعث اعتماد شما می شود، از این رو تعمیر سرا با توجه به این دغدغه مشکل را حل نموه است.

اما مجموعۀ تعمیر سرا توانسته با داشتن کادری مجرب و تکنسین­های ماهر تعمیر یخچال مشکل شما را در محل بر­طرف کرده و دیگر نیازی نیست به تبعات نداشتن کوتاه مدت یخچال و ساید بای ساید خود فکر کنید.

شما می توانید با خیال راحت، یخچال را در محلی که خودتان مشخص می کنید ( خانه، محل کار یا … ) به تعمیر سرا اعلام کنید و در زمانی که خودتان مشخص می کنید سرویس و تعمیرات را انجام دهند.

تعمیرکاران تعمیر سرا افرادی متخصص

مجموعۀ تعمیر سرا برای برطرف کردن مشکلات مشتریان خود در زمینه تعمیرات یخچال معمولی و یخچال ساید بای ساید بهترین تکنسین­ها را به خدمت گرفته است. این مجموعه با داشتن خبره­ترین افراد در این زمینۀ توانسته تمامی این دستگاه­ها را از هر برند و مارکی در اسرع وقت تعمیر کرده و نگرانی را برای مشتریان خود از بین ببرد.

تعمیر سرا همواره به فکر ارتقای دانش و تخصص تعمیرکاران خود می باشد که با به روز ترین اطلاعات خود بتوانند مشکلات یخچال و همچنین تعمیر یخچال شما را بر عهده بگیرند لذا متخصصین تعمیر سرا به بروز ترین اطلاعات و دانش تعمیراتی آشنایی کامل دارند.

تعمیر یخچال در تهران

شرکت تعمیر سرا این امکان را به وجود آورده است که شما در هر کجای تهران که باشید تنها با یک ثبت درخواست یا فرم اینترنتی می­توانید از خدمات این شرکت بهره­مند شوید. مجموعۀ تعمیر­سرا برای اطمینان دادن به مشتریان خود و اثبات توانمندی تکنسین­هایش تمامی خدمات خود را تا مدتی گارانتی می­کند.

شما در هر قسمتی از شهر تهران که باشید تنها با یک تماس تلفنی می توانید متخصصین تعمیر سرا به خانه خود بیاورید. از این رو تعمیر سرا برای تسریع در تعمیرات و ارسال متخصصین خود اقدام به گشایش دفتاری در شمال، جنوب، مرکز، غرب و شرق تهران نمده است و شما می توانید با تماس با هریک از مراکز تعمیراتی ادامه کار را به تعمیر سرا بسپارید.

دیگر نگران تعمیر یخچال­ های قدیمی نباشید

مجموعۀ تعمیر سرا با داشتن کادری با سابقه و مجرب توانسته انواع خرابی­ها و تعمیرات یخچال­های مشتریان خود را انجام دهد. داشتن سابقۀ طولانی تکنسین­های این مجموعه، سبب شده در مواجهه با مدل­های قدیمی یخچال هم بتوانند از مهارت خود استفاده کرده و مشکل دستگاه را برطرف کنند.

یخچال های قدیمی خود را به دست تعمیرکاران با مهرات تعمیرسرا بسپارید و دیگر لازم نمی باشد که یخچال های با ارزش و گران قیمت خود را دور بیاندازید. تعمیر سرا با عیب یابی و تامین قطعات مورد نیاز احتمالی اقدام به تعمیر دستگاه شما با کمترین قیمت و بالاترین کیفت خواهند نمود.

قیمت خدمات تعمیر یخچال و ساید بای ساید تعمیر سرا

شما می توانید قیمت خدمات انجام شده بروی یخچال خود را به صورت حدودی در سایت تعمیر سرا بررسی کنید و قیمت نهایی را پس از چک کردن وسیله شما، خدمتتان اعلام خواهد شد. شما می توانید در ادامه با بررسی هزینه تعمیر فریزر در بخش ها مختلف، به برآیند حدودی از هزینه تعمیر برسید.

پس از عیب یابی و مشخص شدن مشکل یخچال فریزر شما و همچنین ساید بای ساید، متخصصین تعمیر سرا اقدام به ارائه پیش فاکتور خواهند نمود و در صورت رضایت شما اقدام به تعمیر یخچال خواهند نمود.

قیمت تعمیر برد الکترونیکی

یخچال‌فریزر: ۱٬۲۰۰٬۰۰۰ تا ۴۵۰٬۰۰۰
یخچال: ۱٬۲۰۰٬۰۰۰ تا ۴۵۰٬۰۰۰

شارژ گاز

ساید بای ساید: ۱٬۵۰۰٬۰۰۰ تا ۶۵۰٬۰۰۰
یخچال فریزر: ۱٬۲۰۰٬۰۰۰ تا ۴۵۰٬۰۰۰

قطعات مصرفی برای شارژ گاز

والف ۱۵٬۰۰۰
درایر ۳۰٬۰۰۰
کندانسور ضمیمه ۱۵۰٬۰۰۰
مدار گاز ۹۰٬۰۰۰
لوله ۱۲۰٬۰۰۰

تعویض ترموستات

یخچال ایرانی ۴۸۰٬۰۰۰ تا ۳۵۰٬۰۰۰
یخچال فریزر ایرانی: ۴۸۰٬۰۰۰ تا ۳۵۰٬۰۰۰

ساید بای ساید: ۱٬۲۰۰٬۰۰۰ تا ۱٬۸۰۰٬۰۰۰

تعویض فن یخچال

ساید بای ساید: ۲٬۵۰۰٬۰۰۰ تا ۹۰۰٬۰۰۰
یخچال فریزر: ۱٬۹۰۰٬۰۰۰ تا ۹۰۰٬۰۰۰
یخچال: ۱٬۴۰۰٬۰۰۰ تا ۸۰۰٬۰۰۰

هزینه تعمیر یخ­ساز

۹۰۰٬۰۰۰ تا ۵۰۰٬۰۰۰

هزینه نصب مجدد

یخچال ساید بای ساید: ۱٬۵۰۰٬۰۰۰

هزینه دیگر تعمیرات

هزینه تعویض تایمر یخچال: ۹۰۰٬۰۰۰ تا ۶۰۰٬۰۰۰
هزینه تعمیر ترمودیسک: ۶۵۰٬۰۰۰ تا ۳۵۰٬۰۰۰
هزینه برطرف کردن آب ریزی یخچال: ۴۰۰٬۰۰۰ تا ۲۵۰٬۰۰۰
هزینه نصب کمپرسور ۵۰۰٬۰۰۰ تا ۲۰۰٬۰۰۰
هزینه رله و اورلود ۶۵۰٬۰۰۰ تا ۲۰۰٬۰۰۰

قیمت موتور یخچال

موتور یخچال یکی از اساسی ترین و مهمترین بخش های یخچال فریزر می باشد و خرابی آن باعث می شود که کل یخچال از کار بیافتد. چنانچه نیاز به تعمیر و یا تعویض موتور یخچال باشد، می توانید این کار را به متخصصین با تجربه تعمیر سرا بسپارید.

قیمت موتور یخچال با توجه به برند و نوع آن متفوات می باشد و شما می توانید برای مشاهده آن به صفحه قیمت موتور یخچال تعمیرسرا مراجعه کنید و قیمت ها حدودی را مشاهده کنید و برای اطلاع از قیمت دقیق آن با متخصصین تعمیرسرا تماس برقرار کنید.

برای استعلام قیمت موتور باید با شرکت تعمیر سرا تماس حاصل بفرمایید زیرا قیمت موتور یخچال با توجه به نوسانات بازار، متفاوت می باشد.

ایرادات رایج یخچال فریزر

یخچال فریزر همانند سایر لوازم خانه، می تواند دچار ایرادات و مشکلت رایجی باشد که در صورت مشاهده آن می بایست برای رفع مشکل دست به کار شد. تعمیر سرا با بررسی ایرادات رایج یخچال فریزر، سعی دارد که راهنمای شما برای حل مشکلات باشد. در ادامه به بررسی ایرادات رایج یخچال فریزر خواهیم پرداخت :

۱- برفک زدن یخچال

یکی از ایرادات رایج یخچال ها این می باشد که یخچال دچار برفک زیاد می باشد که برای آن که یک یخچال برفک بزند تنها چند دلیل وجود دارد. این دلایل عبارت اند از:

هوای گرم

یکی از دلایلی که باعث ایجاد برفک در یخچال می‌شود، هوای گرم است. در بسیاری از موارد محل قرار گرفتن یخچال مکانی با دمای غیر استاندارد برای این وسیله است.

فرسودگی نوار دور یخچال

مورد دیگری که بسیار رایج است فرسودگی نوار دور یخچال است. این اتفاق به دلیل باز و بسته کردن مداوم در یخچال است. این فشردگی در نوار دور یخچال باعث می‌شود در به درستی بسته نشده و به همین علت جریان هوا از بیرون یخچال به داخل آن جریان داشته باشد و برفک به وجود آورد. برای رفع این مشکل می‌توانید نوار دور آن را عوض کنید.

دلیل فنی و مکانیکی

دلیل فنی و مکانیکی یخچال مؤثر دیگر مربوط به قطعه ای به نام ترموستات می‌شود. برای رفع این مشکل باید اقدام به تعویض این قطعه یا تعمیر آن کنید.

عدم رعایت فاصله با دیوار

یکی دیگر از مواردی که در برفک زدن یخچال بسیار مهم می باشد فاصلۀ آن با دیوار پشتی است. این فاصله باید به صورت استاندارد چیزی حدود ۱۰ سانتی متر باشد در غیر این صورت می‌تواند باعث داغ شدن موتور یخچال شود و همین موضوع می‌تواند روند ایجاد برفک در یخچال را ایجاد کند.

عوامل دیگر

a – قرار دادن غذای بسیار داغ هم می‌تواند باعث ایجاد تغییر دما و ایجاد برفک در داخل یخچال شود.

b – از دیگر مواردی که می‌تواند باعث برفک زدن یخچال شود چسبیدن یک مادۀ غذایی یا پلاستیک آن به قسمت پایانی کابین یخچال است. این موضوع باعث ایجاد اختلال در روند کاری یخچال شده و احتمال برفک زدن آن را تا حد بسیار زیادی افزایش می‌دهد.

این دسته از موارد بخشی از ایرادهای رایج یخچال است که شما با کمی دقت می‌توانید آن را برطرف کنید. اگر موارد گفته شده علت اصلی برفک زدن یخچال شما نبود و ایراد آن از قسمت‌های فنی آن مانند قسمت فن، تایمر دیفراست، ترموستات و از این دست موارد بود می‌توانید تنها با یک تلفن یا ثبت درخواست تعمیر یخچال ، مشکل خود را با گروه تخصصی تعمیر سرا در میان گذاشته و با بهترین کیفیت و ضمانت تعمیر، اقدام به رفع مشکل پیش آمده کنید.

۲- افتادگی درب یخچال

افتادگی در یخچال یکی از پر تکرار ترین ایرادهایی است که در بسیاری از یخچال‌ها پیش می‌آید. دقت داشته باشید که مهم ترین دلیل افتادگی در یخچال برای وزن بیش از حد آن است که معمولاً به وسیلۀ مواد خوراکی سنگین شده است.

این سنگینی باعث از بین رفتن قدرت نگه دارندگی لولاهای در یخچال شده و به مرور زمان باعث ایجاد افتادگی در یخچال می‌شود. برای از بین رفتن این ایراد می‌توانید لولاهای در یخچال را عوض کنید. باید دقت داشته باشید که بعد از تعویض لولاها دیگر نباید در یخچال را با مواد غذایی زیاد سنگین کنید. در صورت عدم رعایت این موارد می بایست اقدام به تعمیر یخچال خود کنید.

۳- جمع شدن آب در کف یخچال

مهم ترین دلیلی که باعث ایجاد آب گرفتگی در بسیاری از یخچال‌ها می‌شود گرفتن لولۀ خروجی یا “درین” یخچال است. این قسمت که مربوط به تخلیۀ آب داخل یخچال است در صورتی که به وسیلۀ مواد غذایی یا یک تکه پلاستیک پوشیده شده باشد باعث آب گرفتگی در کف یخچال می‌شود.

برای رفع این مشکل می‌توانید با یک سیم یا به وسیلۀ آب جوش داخل این محفظۀ خروجی را باز کرده و باعث آزاد شدن جریان آب شوید. به این ترتیب آب جمع شده در کف یخچال را به قسمت بیرونی آن هدایت کرده و دیگر آب در قسمت کف یخچال جمع نخواهد شد. در صورت نادیده گرفتن این مورد، می بایست اقدام به تعمیر یخچال خود کنید.

۴- یخ نزدن فریزر در یخچال

یکی از مهم ترین دلایلی که می‌تواند باعث یخ نزدن بخش فریزر در یخچال شود عدم رسیدن برق به آن است. برای فهمیدن این موضوع کافی است در هنگام باز شدن در فریزر به چراغ آن توجه کنید. اگر روشن شود مشکل از جایی دیگر است.

موارد ایجاد مشکل یخ نزدن در بخش فریزر یخچال :

 • خرابی کمپرسور باید تعمیر یا تعویض شود
 • خرابی نوار پلاستیکی دور یخچال: در صورت خرابی باید نوار تعویض شود تا بتواند هوای داخل یخچال را نگه دارد
 • کم بودن گاز یخچال: در صورت کم بودن شارژ گازی یخچال باید سریعاً آن را با گاز مخصوص پر کرد
 • اختلال در برد دستگاه: در این صورت باید برد دستگاه تعویض شود.

در صورت عدم پیگیری این موضوع، می بایست اقدام به تعمیر ساید بای ساید و فریزر خود کنید و برای این امر از خدمات تعمیر سرا استفاده کنید.

۵- روشن نشدن یخچال

نوسان برق یا به برق نبودن یخچال در درجۀ اول اهمیت قرار دارد. در صورت چک کردن موارد فوق و سالم بودن آن‌ها به احتمال زیاد برد دستگاه دچار ایراد است در غیر این صورت برق رسانی دستگاه دچار مشکل بوده و باید برای تعمیر یخچال فریزر آن به شرکت‌های تخصصی و تعمیری مانند تعمیر سرا مراجعه کنید.

رضایت مشتری:

تا به امروز مجموعۀ تعمیر سرا توانسته جلب اعتماد و رضایت ۱۰۰ درصدی از مشتریان برای تعمیرات لوازم خانگی را دریافت کند.

مقاله جدید تعمیر یخچال تعمیرسرا

آخرین مقاله تعمیر سرا در مورد تعمیر یخچال را با عنوان ریست کردن یخساز یخچال در یخچال را مطالعه فرمایید و در انتهای منتظر شنیدن نظرهای سازنده شما هستیم. همراه تعمیرسرا برای زندگی بهتر باشید.

تعمیرسرا کدام برند ها را تعمیر می کند ؟

تعمیر سرا تعمیرکننده انواع یخچال در برندهای زیر می باشد، شما می توانید برای ثبت سفارش تعمیرات وارد صفحه اختصاصی آن ها شوید :

هیتاچی

آرچلیک

آمانا

الکترولوکس

باکنشت

بکو

بلومبرگ

سوپرا

فریجیدر

کنمور

گرونیه

مابه

مای تگ

میله

نف

سوالات متداول خدمات یخچال و ساید بای ساید تعمیرسرا

هزینه تعمیرات، سروی و نصب انواع یخچال و ساید بای ساید بسته به نوع خرابی دستگاه متفاوت می باشد که پس از ثبت آدرس تکنسین با شما تماس گرفته و تا حد زیادی می‌تواند شما را نسبت به ایراد دستگاه آگاه سازد هزینه تقریبی را بگوید.

ما در تعمیرات یخچال برندهای زیر تبهر داریم

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

جنرال الکتریک

یخچال های جنرال الکتریک یکی از پرمصرف ترین یخچال های خارجی می باشد که تعمیرات آن بسیار حساس بوده و می بایست تعمیر یخچال جنرال الکتریک را به متخصصین با مهارت تعمیرسرا سپرد، تعمیرسرا به عنوان متخصص تعمیر انواع یخچال فریزر جنرال الکتریک همواره به دنبال تعمیر فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک به پایین ترین قیمت و با بالاترین کیفیت می باشد. برای ثبت سفارش تعمیر فریزر و ساید بای ساید برند جنرال الکتریک می توانید وارد صفحه مخصوص به این کار شوید و به صورت آنلاین ثبت سفارش تعمیرات یخچال را انجام دهید.

تعمیر یخچال سامسونگ

سامسونگ

متخصصین تعمیر یخچال سامسونگ تعمیرسرا با مهارت بالای خود اقدام به انجام تعمیر فریزر سامسونگ می کنند و شما می توانید برای ثبت سفارش تعمیرات  خود وارد صفحه اختصاصی برند سامسونگ تعمیرسرا شوید. متخصصین تعمیرسرا در ابتدا اقدام به عیب یابی یخچال فریزر شما می کنند سپس با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت اقدام به تعمیرات یخچال فریزر شما خواهند نمود. متخصصین  تعمیرسرا با اشراف کامل بروی ایرادات رایج یخچال فریزرهای سامسونگ سریعا و در کوتاه ترین زمان تعمیرات را انجام می دهند.

تعمیر یخچال ال جی

ال جی

یکی از برندهایی که متخصصین تعمیرسرا در انجام خدمات آن تبهر بالایی دارند، مربوط به برند ال جی می باشد. متخصصین تعمیر یخچال ال جی تعمیرسرا با اشراف کامل بروی عیوب و ایرادات رایج و احتمالی یخچال های ال جی اقدام به شناسایی سریع خطا و ایرادات احتمالی یخچال های ال جی نموده و با بالاترین کیفیت تعمیرات فریزر ال جی را به عهده می گیرند. برای ثبت سفارش تعمیرات فریزر برند ال جی می توانید وارد صفحه اختصاصی آن در سایت تعمیرسرا شوید و به صورت آنلاین ثبت سفارش را انجام دهید.

تعمیر یخچال دوو

دوو

دوو یکی از برندهای لوازم خانگی مطرح می باشد که یخچال فریزر آن نیز از پر مصرف ترین اقلام مورد استفاده در میان کاربران ایرانی می باشد، یخچال فریزر دوو همانند سایر برندها نیز دارای ایرادات و مشکلات رایجی می باشد که متخصصین تعمیر یخچال دوو تعمیرسرا با تبهر بالای خود اقدام به تعمیرات فریزر دوو می نمایند. برای ثبت سفارش تعمیرات یخچال فریزر دوو می توانید وارد صفحه اختصاصی تعمیرات فریزر و یخچال برند دوو در سایت تعمیرسرا شوید و به صورت آنلاین ثبت سفارش نمایید و منتظر تماس متخصصین ما باشید.

بدنبال سریع ترین خدمات در کمترین زمان هستید؟ با ما تماس بگیرید

بلاگ و مطالب آموزشی

۲۴ دیدگاه. ترک جدید

 • عالی بود، خیلی ممنون از توضیحات و دسترسی راحتی که در وب سایتتون قرار دادید. من یخچال خونمون صداهای عجیبی میده و بعدش خود به خود صداش قطع میشه . میخواستم ببینم نیاز به تعمیرات داریم ما؟ یا اینکه طبیعی ؟
  یخچال ما برند جنرال الکتریکه

  پاسخ
  • خیلی ممنونم از حسن توجه شما در مورد راحتی دسترسی .
   در مورد مشکلی که فرمودید، یخچال شما باید مورد بازبینی متخصصین تعمیرسرا قرار بگیره چون ممکن هست که از مشکلات متعددی باشه این صدا و شاید نیاز به سرویس با تعمیر و یا عدم تعمیرات داشته باشید.
   در صورتی که مایل به انجام بازبینی هستید، با شماره تعمیرسرا تماس بگیرید.

   پاسخ
 • سلام و روز بخیر
  شما تعمیرات ساید بای ساید هم انجام میدهید ؟
  تعمیرات شما در محل انجام میشه ؟

  پاسخ
  • بله، متخصصین تعمیر سرا اقدام به تعمیر و سرویس انواع ساید بای ساید به صورت مجزا خواهند نمود. متخصصین تعمیر سرا آمادگی تعمیرات ساید بای ساید در برندهای مختلف را دارند. کافیست برای ثبت سفارش تعمیر و خدمات اقدام به تماس گیری کنید.
   بله تعمیرات در محلی که شما مشخص می کنید و منزل شما و با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام خواهد شد.

   پاسخ
 • ببخشید یه سوال دارم
  یخچال من خنک نمیکنه و با تغییر درجه هم خیلی محسوس نیست تغییر دمای مواد غذایی .
  دلیلش چیه ؟ آیا نیاز به تعمیر داره ؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز
   اینکه یخچال شما خنک نمیکنه، میتونه دلایل متفاوتی داشته باشه که رایج ترین آن ها :
   ۱- زیاد بودن مواد غذایی در یخچال
   ۲- ایراد درب یخچال و لاستیک دور در یخچال فریزر
   ۳- ایراد کمپرسور و یا رله کمپرسور
   ۴- تمام شدن گاز خنک کننده یخچال
   برای بررسی دقیق تر و پیدا کردن علت، می بایست متخصصین تعمیرسرا یخچال رو تست کنند و در صورت نیاز اقدام به تعمیر یخچال کنند.

   پاسخ
   • باسلام
    فریزر ما رو دمای ثابت که منفی ۱۸ هس نمیمونه و استراحت موتور به تنهایی نداره فقط زمانی که برفک زدایی انجام میشه یکم موتورم استراحت میکنه هم برفک زدایی انجام شده هم تعویض برد و هم اضافه کردن گاز به فریزر ولی هیچ تاثیری نداشته و همچنان دما نوسان داره و مدام چشمک زن هس تا منفی ۹ میاد و دوباره میاد تا منفی۱۸ بازم میره پایین و…هیچ علامتی روی نمایشگر نیس که علتو بدونیم
    ممنون میشم راهنمایی کنید

    پاسخ
 • امیرحسین لطفیان
  اسفند ۱۹, ۱۳۹۹ ۱:۴۷ ب٫ظ

  شما تعویض لاستیک درب یخچال فریزر هم انجام میدید ؟

  پاسخ
 • پشت یخچال گرمای شدیدی داره
  به نظرتون دلیلش چیه ؟ میشه تشخیص داد ؟
  به نظرتون نیاز به تعمیرات داریم ما ؟

  پاسخ
  • سلام و روز بخیر خدمت شما دوست عزیز
   اینکه یخچالتون داغ میکنه میتونه دلایل مختلفی داشته باشه که میتونه شامل مواردی همچون فاصله جانبی کم از دیواره ها باشه یا خرابی کمپرسور باشه که در صورت تشخیص خرابی کمرپسور نیاز به انجام تعمیرات داره.

   پاسخ
 • سمانه رادپرور
  اسفند ۲۸, ۱۳۹۹ ۸:۲۵ ق٫ظ

  سلام
  یخچال ما صدای بوق ممتد میده و خیلی برامون عجیبه و یکی از تکنسین های تعمیر لوازم خانگی رو اوردیم و سر در نیاورد
  میخواستم بدونم علتش چیه و ایا نیاز به تعمیر داره ؟

  پاسخ
  • سلام و روز بخیر
   وقتی که یخچال شما شروع به بوق زدن میکند، قسمت الکترونیکی یخچال شروع به آلارم دادن کرده است و مطمعنا یکی از یخش های یخچال شما ایرادی دارد اما صرفا با صدای بوق آلارم نمی توان مشخص کرد که کدام بخش از یخچال ایراد پیدا کرده است و نیاز است که کد خطا را نیز ذکر کنید .
   یا اینکه به صورت حضوری یخچال شما مورد بازبینی قرار بگیره .

   پاسخ
   • سلام وقت بخیر
    الان هم میشه سرویس گرفت، من یخچال الکترواستیل دارم و یخ نمیشه دیگه

    پاسخ
    • سلام وقت بخیر
     بله شما می توانید برای تعمیر و سرویس لوازم خانگی خود به صورت شبانه روزی اقدام کنید و از این بابت خیالتان راحت باشد

     پاسخ
 • باسلام
  فریزر ما رو دمای ثابت که منفی ۱۸ هس نمیمونه و استراحت موتور به تنهایی نداره فقط زمانی که برفک زدایی انجام میشه یکم موتورم استراحت میکنه هم برفک زدایی انجام شده هم تعویض برد و هم اضافه کردن گاز به فریزر ولی هیچ تاثیری نداشته و همچنان دما نوسان داره و مدام چشمک زن هس تا منفی ۹ میاد و دوباره میاد تا منفی۱۸ بازم میره پایین و…هیچ علامتی روی نمایشگر نیس که علتو بدونیم
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
 • سلام
  ممنون از خدمات رسانی خوب شما
  من تعمیر یخچالم رو به شما سپردم و علاوه بر تخصص در کار، واقعا اخلاق خوب و مودب متخصصین شما برام مهم بود که خدا رو شکر به بهترین نحو ممکن انجام شد
  ممنونم

  پاسخ
 • من از تعمیرکار تعمیر سرا رضایت کامل دارم و واقعا عالی هستید
  ممنونم بابت تعمیر اصولی یخچال فریزر من

  پاسخ
 • سلام برای تعمیر یخچال آی پی امداد اومد و مبلغ ۱/۳۰۰ برای شارژگاز گرفت به نظر شما درست گرفته؟ لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست