تعمیر ظرفشویی ال جی

از جمله لوازمی که امروزه نقش مهمی را در زندگی خانواده‌ها ایفا می‌کنند، ماشین‌های ظرفشویی هستند. شما با استفاده از ماشین ظرفشویی برای شست و شوی ظرف‌های کثیف خود، می‌توانید زمان خود را به جای شست و شوی ظرف‌ها، به کارهای شخصی اختصاص دهید. تعمیر ظرفشویی ال جی تخصص تعمیرسرا می باشد.

در هر منطقه‌ای از شهر تهران هستید، کافیست با نزدیک‌ترین شعبه ما تماس بگیرید تا تکنسین‌های تعمیر ظرفشویی ال جی تعمیرسرا در سریعترین زمان ممکن به محل شما اعزام شوند.

نمایندگی‌های مجاز شرکت تعمیرسرا در مناطق مختلف تهران

شمال تهران

شرق تهران

مرکز تهران

غرب تهران

جنوب تهران

شمال تهران

شرق تهران

مرکز تهران

غرب تهران

جنوب تهران

شماره مرکزی

قیمت تعمیر و نصب انواع ظرفشویی ال جی

آخرین بروز رسانی در شنبه – ۲۹ آذر ۱۳۹۹

میانگین قیمت = توافقی

نوع خدمت

قیمت به تومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

خدمات و تعمیر ظرفشویی ال جی

تعمیر ظرفشویی ال جی توسط تعمیرسرا

از جمله لوازمی که امروزه نقش مهمی را در زندگی خانواده‌ها ایفا می‌کنند، ماشین‌های ظرفشویی هستند. شما با استفاده از ماشین ظرفشویی برای شست و شوی ظرف‌های کثیف خود، می‌توانید زمان خود را به جای شست و شوی ظرف‌ها، به کارهای شخصی اختصاص دهید.
شست و شوی دستی ظروف امری زمان بر و خسته کننده است. طبق تحقیقات در شست و شوی دستی شما آب بیشتری هم مصرف می کنید. با استفاده از ماشین ظرفشویی می‌توانید زمان بیشتری را برای استراحت خود در نظر بگیرید.
ماشین‌های ظرفشویی نیز مانند هر دستگاه دیگری ممکن است دچار مشکل و خرابی شوند. خراب شدن ماشین ظرفشویی باعث می‌شود تا شما مجبور شوید ظرف‌های کثیف خود را به صورت دستی تمیز کنید. بنابراین در صورت بروز هر گونه مشکل در ماشین ظرفشویی ال جی خود، بهتر است که هر چه سریع‌تر نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی اقدام نمایید.
در ادامه شما را با برخی از برنامه‌های در نظر گرفته شده برای ماشین ظرفشویی ال جی آشنا می‌کنیم. که ممکن است درهر یک نیاز به تعمیرات ال جی باشد.

برنامه شستشو ماشین ظرفشویی ال جی

Quick & Dry

از این برنامه برای شست و شوی سریع ظروف به همراه خشک کن استفاده می‌شود. در صورتی که به درستی عمل نکند باید نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی خود اقدام نمایید.

Auto

این برنامه برای شست و شوی اتوماتیک ظروف قرار داده شده در درون ماشین ظرفشویی استفاده می‌شود. با استفاده از این برنامه، ماشین ظرفشویی به طور اتوماتیک بهترین برنامه برای شست و شوی ظروف را باتوجه به میزان کثیفی ظروف انتخاب می‌کند. در شرایطی که این عملکرد به خوبی نتیجه نداشته باشد باید نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی اقدام نمایید.

Care

این برنامه برای شست و شوی ظروف حساس با استفاده از بخار، به کار می‌رود.

Eco

با انتخاب این برنامه، شست و شوی ظروف مقرون به صرفه‌تر خواهد بود.

استفاده از هر یک از این برنامه‌ها مشروط به سالم بودن ماشین ظرفشویی شماست. در صورتی که ماشین ظرفشویی ال جی شما دچار مشکل شود باید نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی اقدام نمایید.
در ادامه به برخی از مشکلاتی که ممکن است برای ماشین ظرفشویی ال جی شما رخ بدهد و نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی باشد؛ اشاره می‌کنیم.
توجه داشته باشید که در صورت بروز هر یک از خرابی‌های زیر، باید هر چه سریع‌تر با یکی از نمایندگی‌های ال جی برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی تماس بگیرید. زیرا تنها افرادی که در زمینۀ تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی تجربه و مهارت دارند می‌توانند هر یک از این مشکلات را بر طرف کنند.

ایرادات رایج ماشین و تعمیر ظرفشویی ال جی

۱: روشن نشدن ماشین ظرفشویی
۲: وارد نشدن آب به داخل ماشین ظرفشویی
۳: تخلیه نشدن آب از درون ماشین ظرفشویی
۴: بروزصداهای بلند و غیر طبیعی از ماشین ظرفشویی
۵: قرص کفی که در درون ماشین ظرفشویی قرار می‌دهید حل نمی‌شود
۶: خطا های مکرری که ماشین ظرفشویی نشان می‌دهد
۷: گرم نشدن آب در داخل ماشین ظرفشویی
۸: ماشین ظرفشویی ظروف شما را به خوبی تمیز نمی‌کند و بعد از شست و شو همچنان تکه‌های غذا بر روی ظروف دیده می‌شود
۹: ماشین ظرفشویی شروع به کار نمی‌کند (با هیچ برنامه‌ای آغاز به کار نمی‌کند)
۱۰: از درون ماشین ظرفشویی بوی بدی حس می‌شود
۱۱: روشن ماندن چراغ نمک ماشین ظرفشویی و خاموش نشدن آن
۱۲: خشک نشدن ظرف‌ها پس از اتمام کار ماشین ظرفشویی
۱۳: نشتی آب از ماشین ظرفشویی
۱۴: رها شدن در ماشین ظرفشویی در هنگام باز شدن آن

برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی، باید تکنسین‌هایی که در زمینۀ تعمیر و تعویض قطعات ماشین ظرفشویی ال جی مهارت و تجربه لازم را دارند اقدام کنند. چرا که آنان با توجه به میزان خرابی به وجود آمده در دستگاه، قطعه یا قطعات دچار مشکل شده ماشین ظرفشویی را تعمیر یا تعویض کنند و در اصل به تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی به صورت حرفه‌ای عمل می‌کنند.
در ادامه به برخی از خدمات قابل ارائه برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی اشاره می‌کنیم. برخی از این خدمات عبارت اند از:

۱: تعمیر برد الکترونیکی داخل ظرفشویی ال جی

برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی ال جی ممکن است به دلایل مختلف آسیب دیده یا دچار سوختگی شود. برخی از مواردی که موجب آسیب دیدگی برد الکترونیکی می‌شوند، نوسانات برقی یا بروز نشتی از داخل ماشین ظرفشویی هستند.
جهت جلوگیری از مشکل بروز نوسان بهتر است که حتما از محافظ‌های برقی استفاده نمایید. تکنسین‌های تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی با تعویض یا تعمیر برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی، می‌توانند این مشکل را بر طرف کنند و در اصل تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی را به خوبی هر چه تمام‌تر انجام دهند.
برد الکترونیکی، یکی از مهم‌‍ترین قطعات ماشین ظرفشویی است و تمام ‌فرمان‌ها و برنامه‌های موجود در ماشین ظرفشویی ال جی، توسط این قطعه انجام می‌شود. بنابراین تعویض یا تعمیر این قطعه، امری کاملاً تخصصی در تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی به حساب می‌آید.
در نتیجه شما به تنهایی قابل به تعمیر یا تعویض برد الکترونیکی نخواهید بود. تنها راه حل برای بر طرف کردن این مشکل استفاده از تجربه و مهارت تکنسین‌هایی هست که در این زمینه تخصص لازم را دارند تا تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی را به خوبی به نتیجه برسانند.

۲: تعویض المنت موجود در ظرفشویی ال جی

این المنت، وظیفۀ گرم کردن آب وارد شده به ماشین ظرفوشیی، در برنامه‌های مختلف را بر عهده دارد. اگر این المنت دچار خرابی شود، صفحۀ دیجیتال موجود بر روی ماشین ظرفشویی ال جی ارور خواهد داد و علاوه بر آن شما شاهد گرم نشدن آب داخل دستگاه خواهید بود. این خرابی مشکلی جدی به شمار می‌آید و شما باید هرچه زود تر برای بر طرف ساختن آن اقدام کنید.

۳: تعویض موتور تقسیم کننده آب ظرفشویی ال جی

این موتور وظیفۀ تقسیم آب بین سبد بالا و سبد پایین ماشین ظرفشویی رابر عهده دارد. اگر بعد از اتمام کار دستگاه مشاهده کردید که ظروف یک طبقه کاملا تمیز شده‌اند اما ظروف طبقه دیگر همچنان کثیف هستند، باید بدانید که موتور تقسیم کننده آب دستگاه شما دچار مشکل شده است و نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی دارد.

۴: تعویض پمپ تخلیه آب و تعمیر ظرفشویی ال جی

این پمپ وظیفۀ تخلیه آب درون ماشین ظرفشویی را بر عهده دارد.
اگر این پمپ دچار خرابی شود، دستگاه شروع به ارور دادن کرده و آغاز به کار نمی‌کند. از دلایل اصلی خرابی این قطعه، وجود شی خارجی مانند تکه‌های غذا، خلال دندان یا سایر موارد، در مسیر خروجی آب از دستگاه به وسیله پمپ است.
لازم به ذکر است که تمامی متخصصین و تکنسین‌های تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی برای تعمیر و تعویض تمامی قطعات ماشین ظرفشویی ال جی، دارای مدارک معتبر و تجربه و مهارت کافی هستند. متخصصین تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی می‌توانند به راحتی محل خرابی دستگاه شما را تشخیص بدهند و مشکل ماشین ظرفشویی ال جی شما را به بهترین شکل ممکن بر طرف سازند.
یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید به آن توجه کنید این است که برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی خود از تکنسین‌های نمایندگی‌های مجاز ال جی استفاده کنید. چرا که استفاده از قطعات اورجینال برای جایگزینی قعطات خراب شده، امری ضروری است. شرکت ما به شما این تضمین را می‌دهد که تمامی قطعاتی دستگاه ماشین ظرفشویی شما، که نیاز به تعویض دارند را، با قطعات اورجینال تعویض خواهد کرد.

سوالات متداول تعمیر ظرفشویی ال جی

هزینه تعمیرات ظرفشویی ال جی بسته به نوع خرابی دستگاه متفاوت می باشد که پس از ثبت آدرس تکنسین با شما تماس گرفته و تا حد زیادی می‌تواند شما را نسبت به ایراد دستگاه آگاه سازد هزینه تقریبی را بگوید.

بدنبال سریع ترین خدمات در کمترین زمان هستید؟ با ما تماس بگیرید

مراحل انجام کار تعمیرسرا
looks_one
مرحله اول

درخواست سرویس، تعمیر و نصب خود را به صورت اینترنتی و یا تلفنی ثبت کنید.

looks_two
مرحله دوم

متخصصان ما با بررسی برند و مدل دستگاه، بهترین تکنسین را برای شما انتخاب می‌کنند.

looks_3
مرحله سوم

کارشناس با شما تماس می‌گیرد تا زمان دقیق مراجعه را تعیین کند.

looks_4
مرحله چهارم

بعد از اتمام کار، گارانتی خدمات ارائه می‌شود و شما می‌توانید با خیال راحت پرداخت کنید.

بلاگ و مطالب آموزشی
فهرست
فرم درخواست مشاوره از تعمیر سرا
نام شما
آدرس ایمیل
پیام
آدرس: تهران، خیابان آذربایجان، خیابان آزادی، ساختمان ۴۴۲، پلاک ۳۰۸، طبقه اول، واحد ۷