مرکز تخصصی نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی ال جی

شرکت خدماتی تعمیرسرا با ۳۰ سال سابقۀ خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی ال جی با مدل های مختلف را ارائه می دهد. کافی است درخواست خود برای سرویس و تعمیر کولر گازی را در سایت تعمیرسرا ثبت کنید یا با نمایندگی های مجاز تعمیرسرا در تهران تماس بگیرد. متخصصان آموزش دیده و مجرب در اسرع وقت به محل اعزام می شوند و اقدام به سرویس و تعمیرات ال جی شما می نمایند.

در هر منطقه‌ای از شهر تهران هستید، کافیست با نزدیک‌ترین شعبه ما تماس بگیرید تا تکنسین‌های تعمیرسرا در سریعترین زمان ممکن به محل شما اعزام شوند.

نمایندگی‌های مجاز شرکت تعمیرسرا در مناطق مختلف تهران

شمال تهران

شرق تهران

مرکز تهران

غرب تهران

جنوب تهران

شمال تهران

شرق تهران

مرکز تهران

غرب تهران

جنوب تهران

شماره مرکزی

قیمت تعمیر و نصب انواع کولر گازی ال جی

آخرین بروز رسانی در شنبه – ۲۹ آذر ۱۳۹۹

میانگین قیمت = توافقی

نوع خدمت

قیمت به تومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

خدمات و تعمیرات کولر گازی ال جی

تعمیر کولر گازی ال جی در تهران

شرکت خدماتی تعمیرسرا تعمیر کولر گازی ال جی را در تهران برای شما انجام می دهد. تعمیرسرا در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران ۵ نمایندگی دارد. کافی است با نمایندگی های مجاز تعمیرسرا در تهران تماس بگیرید. این نمایندگی ها به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما هستند. تعمیرکاران مجرب ما نیز در زمان و مکان درخواستی شما اعزام شده و کولر گازی ال جی تان را تعمیر می کنند.

خدمات تعمیرات کولر گازی در محل

یکی از خدمات تعمیرسرا اعزام متخصصان ماهر و مجرب در محل می باشد. اهمیت تعمیر کولر گازی در محل، استفاده از خدمات تعمیرکاران ماهر تعمیرسرا در اسرع وقت است. در ضمن نیاز به حمل و نقل کولر گازی ندارید. تعمیرکاران حرفه ای در زمان و محلی که انتخاب کرده اید خدمات تعمیر کولر گازی ال جی را ارائه می دهند.

مشکلات متداول کولر گازی ال جی

 1. روشن نشدن کولر گازی
 2. کاهش قدرت سرمایش کولر گازی
 3. اتوماتیک کار نکردن کولر گازی
 4. سر و صدای زیاد هنگام کار
 5. آب چکیدن از کولر گازی
 6. برفک زدن لوله های کولر گازی
 7. خرابی برد الکترونیکی کولر گازی

معرفی نمایندگی رسمی تعمیر کولر گازی ال جی در تهران

مجموعۀ تعمیرسرا نمایندگی رسمی کولر گازی ال جی در تهران را بر عهده دارد. شما می توانید با ثبت درخواست خود در سایت تعمیرسرا از خدمات نمایندگی تعمیر اسپلیت ال جی بهره‌مند شوید. تعمیرکاران ماهر تعمیر سرا به پشتوانۀ نمایندگی رسمی ال جی می توانند مشکلات کولر گازی شما را ۱۰۰ درصد تضمینی رفع کنند. کافی است با شعب مختلف تعمیرسرا که نمایندگی رسمی تعمیرات کولر در تهران هستند، تماس بگیرید.

تعویض یا تعمیر قطعات کولر گازی ال جی

یکی از مزایای ثبت درخواست تعمیر کولر گازی ال جی در تعمیرسرا استفاده از گارانتی تعمیر خدمات تعمیرکاران حرفه ای و مجرب شرکت خدماتی تعمیرسرا است. بعد از عیب یابی، تعمیر قطعات کولر گازی ال جی شما ۱۰۰ درصد تضمین شده انجام می شود. تعمیرکاران تعمیرسرا در صورت نیاز به تعویض، قطعات اورجینال را جایگزین قطعات معیوب می کنند. فقط باید درخواست خود را در سایت تعمیرسرا ثبت کنید تا از خدمات تضمین شده تعمیر یا تعویض قطعات کولر گازی ال جی بهره‌مند شوید.

چرا کولر گازی ال جی نشتی آب پیدا کرده است؟

 • کم بودن رطوبت هوا
 • انسداد خروجی سینی تخلیۀ آب
 • خرابی ورودی آب داکت کولر گازی
 • درست قرار نگرفتن یونیت داخلی کولر گازی

برای رفع نشتی آب کولر گازی ال جی خود می توانید درخواست خود را در سایت تعمیرسرا ثبت کنید. تعمیرکاران مجرب تعمیرسرا در اسرع وقت در محل اعزام می شوند و خدمات ۱۰۰ تضمینی به شما ارائه می دهند.

ایرادات رایج کولرگازی

 • ریموت کنترل کولر گازی آسیب دیده است.
 • فیوز مدار سیستم کولر گازی معیوب است.
 • باتری های ترموستات کولر گازی مشکل دارد.

برای رفع کار نکردن گازی ال جی خود می توانید درخواست خود را در سایت تعمیرسرا ثبت کنید. تعمیرکاران حرفه ای تعمیرسرا در اسرع وقت در محل اعزام می شوند و مشکل کولر گازی ال جی شما را رفع می کنند.

هزینه تعمیرات کولر گازی ال جی

هزینۀ تعمیر کولر ال جی مبلغ مشخصی دارد. این هزینه با توجه به عوامل مختلفی مانند مدل دستگاه و قطعه ای که باید تعمیر یا تعویض شود، متغیر خواهد بود. با انتخاب تعمیرسرا با خیالی آسوده می توانید از خدمات کم هزینه و ۱۰۰ درصد تضمینی بهره‌مند شوید. بنابراین تمام خدمات تعمیر کولر گازی ال جی که ارائه می شوند، مقرون به صرفه است.

تعمیرکار متخصص تعمیرسرا

در تولید لوازم برقی مانند کولر گازی به خصوص مدل های جدید آن، جدیدترین فناوری ها استفاده می شود. بنابراین تعمیر اصولی و دقیق این دستگاه ها از عهدۀ تعمیرکاران حرفه ای بر می آید. مجموعۀ تعمیرسرا با ۳۰ سال تجربه به عنوان نمایندگی انواع برندها و مدل های لوازم خانگی شناخته می شود.

تعمیرات کولر گازی توسط تیم متخصص تعمیرسرا

امروزه در تولید کولرهای گازی ال جی جدیدترین فناوری ها استفاده می شود. بنابراین تعمیر اصولی و دقیق آن را باید به تعمیرکاران حرفه ای سپرد. شرکت خدماتی تعمیرسرا با ۳۰ سال تجربه به عنوان نمایندگی تعمیر اسپلیت ال جی در زمینۀ تعمیر این دستگاه و سایر لوازم خانگی شناخته می شود.

سوالات متداول تعمیر کولر گازی

هزینه تعمیرات کولر گازی ال جی بسته به نوع خرابی دستگاه متفاوت می باشد که پس از ثبت آدرس تکنسین با شما تماس گرفته و تا حد زیادی می‌تواند شما را نسبت به ایراد دستگاه آگاه سازد هزینه تقریبی را بگوید.

بدنبال سریع ترین خدمات در کمترین زمان هستید؟ با ما تماس بگیرید

مراحل انجام کار تعمیرسرا
looks_one
مرحله اول

درخواست سرویس، تعمیر و نصب خود را به صورت اینترنتی و یا تلفنی ثبت کنید.

looks_two
مرحله دوم

متخصصان ما با بررسی برند و مدل دستگاه، بهترین تکنسین را برای شما انتخاب می‌کنند.

looks_3
مرحله سوم

کارشناس با شما تماس می‌گیرد تا زمان دقیق مراجعه را تعیین کند.

looks_4
مرحله چهارم

بعد از اتمام کار، گارانتی خدمات ارائه می‌شود و شما می‌توانید با خیال راحت پرداخت کنید.

بلاگ و مطالب آموزشی
فهرست