سرویس و تعمیر یخچال الکترولوکس (نمایندگی الکترولوکس)

مجموعۀ تعمیرسرا نمایندگی الکترولوکس را دارد. این مجموعه در سرویس و تعمیر یخچال الکترولوکس ۳۰ سال تجربه دارد. در صورت نیاز به تعمیر یخچال و ساید بای ساید الکترولوکس خود کافی است درخواست تعمیر یخچال الکترولوکس را در سایت تعمیرسرا ثبت کنید. شما می توانید با نمایندگی های مجاز تعمیرسرا در تهران تماس بگیرد. متخصصان ماهر و با تجربه در اسرع وقت به محل اعزام می شوند و اقدام به سرویس و تعمیر یخچال الکترولوکس شما می نمایند.

در هر منطقه‌ای از شهر تهران هستید، کافیست با نزدیک‌ترین شعبه ما تماس بگیرید تا تکنسین‌های تعمیرسرا در سریعترین زمان ممکن به محل شما اعزام شوند.

نمایندگی‌های مجاز شرکت تعمیرسرا در مناطق مختلف تهران

شمال تهران

شرق تهران

مرکز تهران

غرب تهران

جنوب تهران

شمال تهران

شرق تهران

مرکز تهران

غرب تهران

جنوب تهران

شماره مرکزی

قیمت تعمیر و نصب انواع یخچال الکترولوکس

جهت اطلاع از هزینه های دقیق تعمیرات یخچال الکترولوکس با شماره ۰۲۱۶۲۹۴۱  تماس بگیرید

خدمات و تعمیرات یخچال الکترولوکس

تعمیر یخچال الکترولوکس در تهران

مجموعۀ تعمیرسرا خدمات تعمیر یخچال الکترولوکس را در تهران به شما ارائه می دهد. تعمیرسرا در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران ۵ نمایندگی دارد. کافی است با نمایندگی های مجاز تعمیرسرا در تهران تماس بگیرید. این نمایندگی ها به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما هستند. تعمیرکاران مجرب ما نیز در زمان و مکان درخواستی شما حاضر می‌شوند و یخچال الکترولوکس تان را تعمیر می کنند.

نمایندگی خدمات الکترولوکس (خدمات نمایندگی تعمیر الکترولوکس)

مجموعۀ تعمیرسرا نمایندگی الکترولوکس در تهران را دارد. شما می توانید با ثبت درخواست خود در سایت تعمیرسرا از خدمات نمایندگی تعمیر الکترولوکس بهره‌مند شوید. تعمیرکاران ماهر تعمیر سرا به پشتوانۀ نمایندگی الکترولوکس اقدام به رفع مشکلات یخچال شمار می کنند. تنها با شعب مختلف تعمیرسرا که نمایندگی الکترولوکس در تهران هستند، تماس بگیرید.

خدمات نمایندگی الکترولوکس

 • رفع صدای زیاد یخچال هنگام کار کردن
 • رفع مشکلات مرتبط با کمپرسور
 • تنظیم سرمای داخل یخچال
 • رفع مشکل خروج آب از در یخچال

مزایای استفاده از نمایندگی های مجاز تعمیر یخچال الکترولوکس

یکی از مزایای درخواست تعمیر یخچال الکترولوکس در تعمیرسرا استفاده از خدمات تعمیرکاران ماهر و مجرب مجموعۀ تعمیرسرا است. نمونۀ مهم این خدمات بهره‌مندی مشتریان از گارانتی تعمیر مجموعۀ تعمیرسرا می باشد. علاوه بر این تعمیرسرا در صورت نیاز به تعویض قطعات اورجینال را جایگزین قطعات معیوب می کنند و تعمیر یخچال شما را انجام می دهد.

تعمیر یخچال الکترولوکس در محل

یکی از خدمات تعمیرسرا اعزام متخصصان ماهر و مجرب در محل است. اهمیت تعمیر یخچال الکترولوکس در محل، استفاده از خدمات تعمیرکاران ماهر تعمیرسرا در اسرع وقت است. تعمیرکاران حرفه ای در زمان و محلی که انتخاب کرده اید خدمات تعمیرات انواع ساید و یخچال الکترولوکس را ارائه می کنند.

مشکلات متداول یخچال الکترولوکس

 1. یخچال کار نمی کند.
 2. مواد غذایی به اندازۀ کافی سرد نمی شوند.
 3. یخ‌ساز یخچال خراب شده است.
 4. فن یخچال معیوب است
 5. کمپرسور یخچال آسیب دیده است.
 6. گاز یخچال خالی می شود.
 7. شیر برقی یخچال خراب شده است.

تعویض یا تعمیر قطعات یخچال الکترولوکس

یکی از مزایای ثبت درخواست تعمیر یخچال الکترولوکس در تعمیرسرا استفاده از گارانتی تعمیر خدمات تعمیرکاران ماهر و مجرب مجموعۀ تعمیرسرا است. بعد از عیب یابی، ۱۰۰ درصد تضمین شده تعمیر قطعات یخچال الکترولوکس شما انجام می شود. تعمیرکاران تعمیرسرا در صورت نیاز به تعویض، قطعات اورجینال را جایگزین قطعات معیوب می کنند. کافی است درخواست خود را در سایت تعمیرسرا ثبت کنید تا از خدمات تضمین شده تعمیر یا تعویض قطعات یخچال الکترولوکس بهره‌مند شوید.

خرابی کمپرسور و موتور یخچال الکترولوکس

کمپرسور و موتور بخش مهم یخچال الکترولوکس به حساب می آیند. خرابی کمپرسور چرخۀ سرمازایی یخچال را مختل می کند. از طرفی آسیب موتور باعث خاموش شدن کامل یخچال و فاسد شدن مواد غذایی می شود. بنابراین خرابی کمپرسور و موتور یخچال الکترولوکس را حتماً باید جدی بگیرید

تعمیرکار متخصص تعمیرسرا

در تولید مدل های مختلف یخچال الکترولوکس به خصوص مدل های جدید آن، فناوری های نوین استفاده می شود. بنابراین تعمیر اصولی و دقیق این دستگاه از عهدۀ تعمیرکاران حرفه ای بر می آید. مجموعۀ تعمیرسرا با ۳۰ سال تجربه به عنوان نمایندگی یخچال الکترولوکس در زمینۀ تعمیر یخچال الکترولوکس و سایر لوازم خانگی شناخته می شود.

سوالات متداول تعمیر یخچال الکترولوکس

هزینه تعمیرات یخچال الکترولوکس بسته به نوع خرابی دستگاه متفاوت می باشد که پس از ثبت آدرس تکنسین با شما تماس گرفته و تا حد زیادی می‌تواند شما را نسبت به ایراد دستگاه آگاه سازد هزینه تقریبی را بگوید.

بدنبال سریع ترین خدمات در کمترین زمان هستید؟ با ما تماس بگیرید

مراحل انجام کار تعمیرسرا
looks_one
مرحله اول

درخواست سرویس، تعمیر و نصب خود را به صورت اینترنتی و یا تلفنی ثبت کنید.

looks_two
مرحله دوم

متخصصان ما با بررسی برند و مدل دستگاه، بهترین تکنسین را برای شما انتخاب می‌کنند.

looks_3
مرحله سوم

کارشناس با شما تماس می‌گیرد تا زمان دقیق مراجعه را تعیین کند.

looks_4
مرحله چهارم

بعد از اتمام کار، گارانتی خدمات ارائه می‌شود و شما می‌توانید با خیال راحت پرداخت کنید.

بلاگ و مطالب آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست