سرویس، نصب و تعمیر کولر گازی سامسونگ

تعمیرسرا مرکز مجاز و تخصصی تعمیر کولر گازی سامسونگ ، نماینده تعمیرات سامسونگ در تهران بوده و آماده به خدمت رسانی به مردم است. تعمیرسرا با ۳۰ سال تجربه و تخصص، آماده ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان می‌باشد. تعمیرسرا دارای ۵ شعبه در شمال، غرب، جنوب، شرق و مرکز تهران بوده تا بتواند در کمترین زمان به مشکلات شما رسیدگی کند. تعمیر سرا به‌صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی است. برای تعمیر انواع کولرگازی‌های برند سامسونگ و ارتباط با تعمیرسرا کافی است با شماره تلفن‌های تعمیرسرا تماس گرفته و یا فرم اینترنتی درخواست تعمیر را در سایت تکمیل کنید.

در هر منطقه‌ای از شهر تهران هستید، کافیست با نزدیک‌ترین شعبه ما تماس بگیرید تا تکنسین‌های تعمیر کولر گازی سامسونگ تعمیرسرا در سریعترین زمان ممکن به محل شما اعزام شوند.

نمایندگی‌های مجاز شرکت تعمیرسرا در مناطق مختلف تهران

شمال تهران

شرق تهران

مرکز تهران

غرب تهران

جنوب تهران

شمال تهران

شرق تهران

مرکز تهران

غرب تهران

جنوب تهران

شماره مرکزی

قیمت تعمیر و نصب انواع کولر گازی سامسونگ

آخرین بروز رسانی در شنبه – ۲۹ آذر ۱۳۹۹

میانگین قیمت = توافقی

نوع خدمت

قیمت به تومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

خدمات و تعمیرات کولر گازی سامسونگ

تعمیر کولر گازی سامسونگ در تهران

تعمیرسرا دارای ۳۰ سال تجربه در زمینۀ تعمیر انواع لوازم خانگی، تخصص و اعتبار خود را به اثبات رسانده است. در تعمیرسرا تمامی خدماتی که به شما عزیزان ارائه داده می‌شود، دارای گارانتی و تضمین کیفیت است. همچنین اگر در تعمیر کولر گازی سامسونگ و لوازم خانگی شما نیاز به تعویض قطعه‌ای باشد، به شما ضمانت می‌دهیم که در تعمیر و تعویض تمامی قطعات، از بهترین قطعه‌ها و اجناس اصل استفاده خواهیم کرد. تعمیرسرا دارای ۵ شعبه در شمال، غرب، جنوب، شرق و مرکز تهران بوده تا بتواند در کمترین زمان به مشکلات شما رسیدگی کند.

تعمیر کولر گازی سامسونگ در محل

برای سهولت، جلوگیری از هزینه‌های اضافی حمل و نقل و جلوگیری از صدمه‌های احتمالی در حین حمل و نقل، با تماس با تعمیرسرا و یا تکمیل فرم اینترنتی در وب‌سایت می‌توانید برای حضور تکنسین در محل درخواست دهید. متخصصین تعمیرسرا با کمترین زمان در هر منطقه‌ای از تهران که باشید، در محل حضور یافته و به تعمیر کولر گازی شما می‌پردازند.

معرفی نمایندگی رسمی تعمیر کولر گازی سامسونگ

نمایندگی رسمی سامسونگ سام سرویس است. اما در صورتی که گارانتی کولرگازی شما تمام شد و یا کارت گارانتی خود را گم کردید، می‌توانید برای تعمیر کولر گازی سامسونگ خود از تعمیرسرا کمک بگیرید. تعمیرسرا متخصص تعمیر لوازم خانگی دارای ۵ شعبه در شمال، غرب، جنوب، شرق و مرکز تهران بوده تا بتواند در کمترین زمان به مشکلات شما رسیدگی کند.

تعویض یا تعمیر قطعات کولرگازی سامسونگ

تخصص و سابقه فعالیت تعمیرسرا و متخصصین آن باعث می‌شود که بهترین گزینه را برای رفع مشکل به شما پیشنهاد دهد. متخصصین در ابتدا به عیب یابی یخچال می‌پردازند. اولویت با تعمیر قطعه خراب شده است. در صورتی که راهی برای تعمیر وجود نداشته باشد، قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد. تعمیرسرا تمامی خدمات خود را تضمین می‌کند.

علت عدم عملکرد یکنواخت سیستم خنک کنندگی کولرگازی سامسونگ چیست؟

خنک نکردن کولرگازی می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد، از جمله تنظیم نادرست ترموستات، خرابی یا کثیف بودن کندانسور، کثیف شدن و گرفتگی فیلترهای هوا و حتی ظرفیت کم کولرگازی می‌تواند از دلایل خنک نکردن کولرگازی سامسونگ باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و رصد دقیق مشکل کولرگازی سامسونگ، با متخصصین تعمیر کولر گازی سامسونگ تعمیرسرا تماس بگیرید.

دلیل کار نکردن کولرگازی سامسونگ چیست؟

کار نکردن کولرگازی سامسونگ می‌تواند دلایل مختلفی از جمله قطع برق ورودی، خرابی ریموت کنترل، خرابی ترموستات کولرگازی و معیوب بودن سنسورهای ریموت کنترل کولرگازی داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و تعمیر کولر گازی سامسونگ با متخصصین تعمیرسرا در تماس باشید.

عدم سرمایش کافی کولر گازی

هنگامی که اتصالات، برد و نشتی در کولرگازی سامسونگ اتفاق بیافتد، کولرگازی به خوبی و مانند قبل خنک نمی‌کند و قدرت خنک کنندگی خود را از دست می‌دهد. برای تعمیر و رفع مشکل کولرگازی خود می‌توانید با متخصصین تعمیرسرا تماس باشید. خرابی اتصالات، خرابی ترموستات، خرابی در برد کولرگازی، نشتی در کولرگازی و پاره شدن تسمه فن کولرگازی از مشکلاتی است که باعث می‌شود کولرگازی قدرت خنک کنندگی خود را از دست می‌دهد.

هزینه تعمیر کولر گازی سامسونگ

متخصصین در ابتدا به عیب یابی یخچال می‌پردازند. اولویت با تعمیر قطعه خراب شده است. در صورتی که راهی برای تعمیر وجود نداشته باشد، قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد. متخصصین با هماهنگی شما قطعه خراب را با قطعه‌ای اصل تعویض خواهند کرد. بنابراین هزینۀ تعمیرات کولرگازی سامسونگ به نوع مشکل کولرگازی شما بستگی دارد.

تعمیرکار متخصص تعمیرسرا

تعمیرسرا با ۳۰ سال سابقه در حوزه‌ی تعمیر لوازم خانگی، برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود در ابتدا به نیروهای خود آموزش می‌دهد. تمامی نیروهای تعمیرسرا افرادی با تجربه و مجرب در زمینه تعمیر لوازم خانگی و یخچال‌های پروفایل هستند. لازم به ذکر است که تعمیرسرا تمامی خدمات خود را گارانتی می‌کند.

تعمیر کولر توسط تیم متخصص تعمیرسرا

تعمیرسرا مرکز مجاز و تخصصی تعمیر کولر گازی سامسونگ ، نماینده رسمی برند سامسونگ در تهران بوده و آماده به خدمت رسانی به مردم است. تعمیرسرا با ۳۰ سال تجربه و تخصص، آماده ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان می‌باشد. تعمیرسرا دارای ۵ شعبه در شمال، غرب، جنوب، شرق و مرکز تهران است.

سرویس کولرگازی سامسونگ

نماینده رسمی سامسونگ سام سرویس است. اما در صورت مفقودی کارت گارانتی و یا تمام شدن گارانتی کولرگازی سامسونگ خود، می‌توانید از متخصصین تعمیرسرا برای رفع مشکل خود استفاده کنید.

سوالات متداول تعمیر کولر گازی سامسونگ

هزینه تعمیر کولر گازی سامسونگ بسته به نوع خرابی دستگاه متفاوت می باشد که پس از ثبت آدرس تکنسین با شما تماس گرفته و تا حد زیادی می‌تواند شما را نسبت به ایراد دستگاه آگاه سازد هزینه تقریبی را بگوید.

بدنبال سریع ترین خدمات در کمترین زمان هستید؟ با ما تماس بگیرید

مراحل انجام کار تعمیرسرا
looks_one
مرحله اول

درخواست سرویس، نصب و تعمیر کولر گازی سامسونگ خود را به صورت اینترنتی و یا تلفنی ثبت کنید.

looks_two
مرحله دوم

متخصصان ما با بررسی برند و مدل دستگاه، بهترین تکنسین را برای شما انتخاب می‌کنند.

looks_3
مرحله سوم

کارشناس با شما تماس می‌گیرد تا زمان دقیق مراجعه را تعیین کند.

looks_4
مرحله چهارم

بعد از اتمام کار، گارانتی خدمات ارائه می‌شود و شما می‌توانید با خیال راحت پرداخت کنید.

بلاگ و مطالب آموزشی
فهرست