سرویس و تعمیر یخچال جنرال الکتریک، نمایندگی جنرال الکتریک

با داشتن سابقه ۳۰ ساله و تجربه فنی بالا، تعمیرسرا نمایندگی رسمی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران است. ما در مورد همۀ موارد اعم از نصب و راه اندازی و عیب یابی و تعمیر یخچال جنرال الکتریک، خدمات باکیفیت و به صرفه به همراه گارانتی کتبی ارائه می دهیم. متخصصین تعمیرسرا در عرض چند ساعت در محل حاضر می شوند، فقط کافی است از طریق شماره تماس و پُر کردن فرم با ما در ارتباط باشید.

در هر منطقه‌ای از شهر تهران هستید، کافیست با نزدیک‌ترین شعبه ما تماس بگیرید تا تکنسین‌های تعمیر یخچال جنرال الکتریک تعمیرسرا در سریعترین زمان ممکن به محل شما اعزام شوند.

نمایندگی‌های مجاز شرکت تعمیرسرا در مناطق مختلف تهران

شمال تهران

شرق تهران

مرکز تهران

غرب تهران

جنوب تهران

شمال تهران

شرق تهران

مرکز تهران

غرب تهران

جنوب تهران

شماره مرکزی

قیمت تعمیر یخچال جنرال الکتریک

جهت اطلاع از هزینه های دقیق تعمیرات یخچال جنرال الکتریک با شماره ۰۲۱۶۲۹۴۱  تماس بگیرید

خدمات و تعمیر یخچال جنرال الکتریک

تماس نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک

نمایندگی جنرال الکتریک در ایران به صورت رسمی فعالیت دارد و کارشناسان و متخصصان حرفه‌ای هستند که کار تعمیر و نگهداری محصولات این شرکت را انجام می‌دهند.

شما برای تعمیر یخچال خود می‌توانید درخواست خودتان را در وب سایت تعمیرسرا ثبت کنید یا با شماره تلفن شماره ۶۲۹۴۱۰۰۰ – ۰۲۱تماس بگیرید. تا این شرکت بعد از بررسی مشکل و نیاز شما، بهترین کارشناس را برای تعمیر لوازمتان انتخاب کنند.

کارشناس در زمانی که با شما هماهنگ می‌شود کار تعمیر یخچال جنرال الکتریک را در منزل یا هر مکانی که برای شما مناسب است با بهترین کیفیت انجام می‌دهد.

خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک

ساختار لوازم‌خانگی امروز با توجه به پیشرفت فناوری پیچیده شده و تعمیر آن‌ها مثل گذشته ساده نیست! دیگر نمی‌توان تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک را به هر شخصی سپرد، چراکه مراحل انجام این کار پیچیده است و به یک متخصص نیاز دارد. تعمیرسرا بهترین متخصصان و کارشناسان را گردآورده تا به بهترین شکل کار تعمیر وسایل شما را انجام دهند.

کارشناسان و متخصصان این شرکت با ۳۰ سال تجربه در عرصه تعمیر لوازم‌خانگی ابتدا مشکل موجود در دستگاه را عیب‌یابی کرده و سپس تمام تلاش خود را برای تعمیر قطعات معیوب به کار می‌برند. درصورتی‌که نیاز به تعویض باشد، قطعه اورجینال جایگزین می‌شود. تلاش کارشناسان این مجموعه تعمیر قطعات موجود است تا هزینه کمتری به شما تحمیل شود.

ارائه ضمانت نامه تعمیرات

خدمات تعمیر یخچال جنرال الکتریک در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود و ضمانت‌نامه تعمیر پس از انجام کار به شما تحویل داده می‌شود.

متخصصان تعمیرسرا همگی تایید صلاحیت شده هستند و از آنجایی که به محیط امن خانه شما وارد می‌شوند از میان متخصصان کار بلد و امین برای تعمیرات یخچال جنرال الکتریک انتخاب ‌شده‌اند.

نمایندگی­های تعمیر یخچال جنرال الکتریک این شرکت در تهران (شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز) مشغول فعالیت هستند تا در سریع‌ترین زمان ممکن خود را به محل درخواست شده برسانند. وقت شما برای تعمیرسرا مهم است و تلاش شده تا خدمات مشتریان با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ارائه شود.

مشخصات نمایندگی جنرال الکتریک 

کارشناسانی که برای تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک انتخاب می‌کنید، باید دارای سابقه کار قابل‌قبول باشند و درزمینه رفع نقص و تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک متخصص باشند، در غیر این صورت ممکن است به محصول صدمه وارد کرده و تعمیر آن را دشوار کنند.

استفاده از مراکز امن و باسابقه تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک کمک می‌کند نسبت به قطعات تعمیری و تعویض آن‌ها اطمینان داشته باشید و جای نگرانی در خصوص بکار بردن اجناس تقلبی، دست‌دوم و بی‌کیفیت وجود نداشته باشد.

شارژ گاز یخچال‌فریزر جنرال الکتریک

جابه‌جایی یخچال‌فریزر، آسیب رسیدن به مخزن یخچال و گذشت زمان ممکن است باعث خالی شدن گاز یخچال‌فریزر و ساید بای سایت جنرال الکتریک شود، در این زمان لازم است گاز مجددا شارژ شود تا دستگاه با بهترین کیفیت از خوراکی‌ها و مواد فسادپذیر نگهداری کند.

این کار به دلیل حساسیت موضوع و مشخصات گاز باید توسط فرد متخصص انجام شود تا ضمن بهبود عملکرد دستگاه از مشکلات احتمالی آتی پیشگیری شود. زیرا شارژ گاز یخچال فریزر ساید بای ساید جنرال الکتریک، تاثیر زیادی در افزایش عمر این محصول و حفظ کیفیت آن دارد.

خدمات تعمیر یخچال تعمیر سرا

متخصصان تعمیرسرا این آمادگی رادارند که کار شارژ گاز یخچال‌فریزر شما را به همراه تعمیر یخچال جنرال الکتریک در اسرع وقت و بدون آسیب زدن به قطعات یخچال‌فریزر انجام دهند.

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که چطور متوجه شویم که گاز یخچال خالی شده است. برخی تصور می‌کنند اگر در یخچال مدت طولانی باز بماند گاز آن خالی می‌شود که باور اشتباهی است.

تشخیص خالی شدن گاز

تشخیص خالی شدن گاز یخچال باید توسط کارشناس نمایندگی جنرال الکتریک انجام شود و نمی‌توانید خودتان این کار را انجام دهید. اما چند نشانه برای این موضوع وجود دارد که میتوانند هشدار دهنده باشند. کم شدن گاز باعث می‌شود یخچال یکسره کار کند و یخ‌زدگی دیده می‌شود.

اگر تمام گاز یخچال خالی شود صدای موتور آن تغییر می‌کند. در این زمان باید فورا به نمایندگی جنرال الکتریک زنگ بزنید تا کار تعمیر یخچال جنرال الکتریک توسط یک متخصص ماهر انجام شود و در مرحله بعد شارژ گاز صورت بگیرد.

مشکلات متداول و تعمیر یخچال جنرال الکتریک

علاوه بر نیاز به شارژ گاز یخچال‌فریزر، ممکن است قطعات بخش‌های مختلف موتور هم نیاز به تغییر و تعمیر پیدا کنند، یا در یخچال فریز ساید به دلیل استفاده زیاد مانند گذشته محکم نشود که می‌تواند باعث یخ‌زدگی مواد غذایی داخل یخچال شود.

گاهی هم نوسانات برق باعث آسیب زدن به یخچال فریز و ساید جنرال الکتریک می‌شود و نیاز به تعمیر یخچال جنرال الکتریک نیاز پیدا می‌کنند.

هر اختلالی که در عملکرد یخچال بروز کند، با تشخیص صحیح قابل تعمیر است تا دستگاه به عملکرد مطلوب گذشته بازگردد. کارشناسان نمایندگی تعمیر جنرال الکتریک قادر هستند با بررسی تک‌تک قطعات، مشکلات پیش آمده را شناسایی کرده و نسبت به تعمیرات یخچال جنرال الکتریک اقدام کنند.

صدای موتور یخچال

اگر تغییری در صدای موتور دستگاه احساس کردید، موتور بیش‌ازاندازه داغ شد یا داخل یخچال نشانه‌های از برفک دیدید می‌تواند نشانه نیاز به تعمیرات یخچال جنرال الکتریک باشد.

اگر در این مرحله با کارشناسان تعمیر در محل یخچال‌فریزر تماس بگیرید، می‌توانند پیش از بروز مشکلات جدی و خاموش شدن همیشگی دستگاه، کار تعمیر آن را انجام دهند و از بروز مشکلات آتی و هزینه‌های بیشتر پیشگیری می‌شود.

سرویس دوره‌ای یخچال جنرال الکتریک

برخی از قطعات یخچال یا ساید بای ساید به‌صورت مستمر باید تعویض شوند تا عملکرد دستگاه با بهترین کیفیت انجام شود. شما با انجام سرویس دوره‌ای می‌توانید از نیاز به تعمیرات یخچال جنرال الکتریک پیشگیری کرده و عمر دستگاه خودتان را به میزان قابل‌توجهی افزایش دهید.

تعمیرسرا کار سرویس دوره‌ای یخچال جنرال الکتریک را با دقت انجام می‌دهد و کارشناسان این مرکز، به‌صورت مستمر و در دوره‌های زمانی مشخص برای سرویس دستگاه به منزل مشتری مراجعه می­کنند.

قیمت تعمیر یخچال جنرال الکتریک

در مورد هزینه‌هایی که شما باید برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک متقبل بشوید همه عوامل گفته شده تاثیر گذار خواهند بود. این هزینه وابسته به خرابی بخش مورد نظر است. بدین معنی که قطعه یا بخشی که احتیاج به تعمیر دارد قابل تعمیر است یا به طور کلی باید تعویض شود.

تنوع بخش‌ها و شدت خرابی‌های حاصل همگی بر قیمت تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک تاثیر گذارند؛ اما همین بخش یکی از دلایلی است که شما را به انتخاب مجموعه تعمیرسرا ترغیب می‌کند.

قیمت برد یخچال جنرال الکتریک

همانطور که میدانید یخچال جنرال الکتریک ساخت کشور امریکاست و برد یخچال جنرال الکتریک با توجه به قیمت ارز افزایش یا کاهش می یابد. شما باید برای اطلاع دقیق از قیمت به روز برد یخچال جنرال الکتریک با مشاوران ما تماس بگیرید.

اما میتوان بازه قیمتی برد را از ۱۸۰۰۰۰۰ تومان برآورد کرد که با توجه به مدل و نوع یخچال قیمت تغییر میکند. لازم به ذکر است برد یخچال جنرال الکتریک قابل تعمیر است.

سوالات متداول تعمیر یخچال جنرال الکتریک

هزینه تعمیرات یخچال جنرال الکتریک بسته به نوع خرابی دستگاه متفاوت می باشد که پس از ثبت آدرس تکنسین با شما تماس گرفته و تا حد زیادی می‌تواند شما را نسبت به ایراد دستگاه آگاه سازد هزینه تقریبی را بگوید.

بدنبال سریع ترین خدمات در کمترین زمان هستید؟ با ما تماس بگیرید

مراحل انجام کار تعمیرسرا
looks_one
مرحله اول

درخواست سرویس، تعمیر و نصب خود را به صورت اینترنتی و یا تلفنی ثبت کنید.

looks_two
مرحله دوم

متخصصان ما با بررسی برند و مدل دستگاه، بهترین تکنسین را برای شما انتخاب می‌کنند.

looks_3
مرحله سوم

کارشناس با شما تماس می‌گیرد تا زمان دقیق مراجعه را تعیین کند.

looks_4
مرحله چهارم

بعد از اتمام کار، گارانتی خدمات ارائه می‌شود و شما می‌توانید با خیال راحت پرداخت کنید.

بلاگ و مطالب آموزشی

۲۵ دیدگاه. ترک جدید

 • سلام من یه یخچال جنرال الکتریک قدیمی دارم خیلی عالی کار می کرد الان نزدیک به یک ماه میشه که احساس می کنم سرماش کم شده آدرس یا شماره تلفن نمایندگی جنرال الکتریک تهران غرب رو برام میفرستین؟

  پاسخ
 • سلام چرا موتور یخچال جنرال الکتریک من خیلی داغ کرده ؟ باید نگران باشم یا عادیه؟

  پاسخ
  • سلااام علت داغ کردن موتور یخچال : تا ۷۰ درجه طبیعی می باشد ولی بیشتر از آن فیوز محافظتی (اورلود) موتور را خاموش کرده و باید توسط تکنسین تعمیرسرا باید حتما چک بشود.

   پاسخ
 • چرا یخچال من مدتی هست گه برفک میزنه؟

  پاسخ
  • با عرض سلام و ادب

   برفک زدن یخچال ایرادات مختلفی داره که باید بازدید بشه.
   از رایج ترین ایرادات:
   می‌تونه از لاستیک هوا بکشه، می‌تونه ترموستات خراب باشه، می‌تونه جای یخچال بیش از گرم باشه ، یا سیستم دیفراست (برفک ابکن ایراد داشته باشه)

   پاسخ
 • علت روشن شدن چراغ فیلتر تصفیه آب یخچال جنرال الکتریک من چیه؟

  پاسخ
  • هر وقت چراغ فیلتر روشن شود نیاز به تعویض فیلتر آب یخچال ساید دارید، توجه کنید هم فیلتر داخل و هم فیلتر پشت تعویض شود چون با این کار کارایی بهتری دارد .

   پاسخ
 • سلام چرا لحظه استارت کمپرسور یدای ناجور میده و روشن نمیشه؟

  پاسخ
 • سلام به دوستان تعمیرسرا دمای داخل یخچال جنرال الکتریک بصورت نرمال چقدر بایدباشه؟

  پاسخ
 • من از خدمتتون استفاده کردم و واقعا ازتون راضی بودم مرسی از دوستان تعمیرسرا

  پاسخ
 • سلام از زير يخچال ما حرارت زيادي بيرون مي زنه براي سايد ضرر نداره؟
  سوال ديگه اينكه وقتي مي خواد ترموستات را خاموش كنه صداي ناله مي ده مهمه؟

  پاسخ
 • ناهید نورستانی
  اسفند ۱۷, ۱۳۹۹ ۱۲:۲۹ ب٫ظ

  سلام و روز بخیر
  یخچال ما برند جنرال الکتریکه و برای تعمیر یخچال جنرال الکتریمون هم میخواییم ثبت سفارش کنیم.
  سوالم این بود که میتونیم روز و ساعت دقیق برای تعمیر انتخاب کنیم ؟

  پاسخ
  • سلام روز بخیر خدمت شما
   برای تعمیر یخچالتون شما می توانید روز و ساعت رو مشخص کنید و این مورد دقیقا با نظر شما انجام خواهد شد.

   پاسخ
 • علیرضا نوری نسب
  اسفند ۱۹, ۱۳۹۹ ۱:۵۰ ب٫ظ

  سلام روز بخیر
  با تشکر از سایت خوبتون
  میخواستم بدونم که قیمت موتور یخچال رو چجوری میتونم ببینم ؟
  آیا شما موتور یخچال دارید ؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز روز بخیر ، بله شما می توانید قیمت موتور یخچال رو از مقاله ما مشاهده کنید و برای خرید، تعویض و تعمیر موتور یخچال نیز می بایست با تعمیر سرا تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید یخچال جنرال الکتریک ما چند وقتی هست ارور ۶ میده و قسمت یخچال دماش سرد نیست علت چیست؟ ولی قسمت فریزرش خوبه

  پاسخ
  • سلام و خسته نباشید این مورد باید بازدید بشه تا ایرادها بصورت دقیق مشخص و برآورد درست هزینه خدمتتون ارائه بشه

   پاسخ
 • سلام چند وقته پیش یخچال ماقسمت فریزرش دود از بلند شد ،قسمت فنش وکلا پلاستیک وفیبر زیرش ذوب شده بود وبعداز اون دیگه سرد نمیکنه نه بالا نه قسمت فریزرش ،حالا تو شهر واستان خودمون قطعاتش پیدا نمیشه باید چطور پیگیر باشیم وقطعاتش رو از کجا تهیه ونیم لطفا راهنمایی کنید ،مدلش نوشته ccجنرال قدیم

  پاسخ
  • با عرض سلام و خسته نباشید.
   متاسفانه مشکلی که دستگاه شما داره باید بررسی بشه و بصورت غیر حضوری نمیشه کاری انجام داد لطفا ابتدا مارک دقیق یا عکس محصول رو ارسال کنید تا راهنمایی های لازم انجام بشه

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
فرم درخواست مشاوره از تعمیر سرا
نام شما
آدرس ایمیل
پیام
آدرس: تهران، خیابان آذربایجان، خیابان آزادی، ساختمان ۴۴۲، پلاک ۳۰۸، طبقه اول، واحد ۷